Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeptember óta járok konditere...

Szeptember óta járok konditerembe és 1400 kalóriát próbálom tartani naponta, viszont nem fogytam. Mit csináljak másképp vagy hova forduljak segítségért?

Figyelt kérdés

Sőt vagy 2-3 kilóval több lettem. Változást nem nagyon észlelek, talán könnyebben tudok mozogni és kényelmesebben beleférek a ruháimba.

konditerem egy héten minimum 2x-3x de van hogy mindennap. (futni szoktam, taposógép, súlyzózás, felülés, elliptikus gép). Egy alkalommal olyan 1,5.-2 órát szoktam aktívan eltölteni. Biotech-es cuccot is szedek egy fél órával edzés előtt egy hónapja.

173 cm vagyok és 83 kg. 65 lenne a cél.

Tudom valami konkrét edzésterv jó lenne, de még nem tudom mi alapján állítsam össze.


2014. dec. 26. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt tudod, hogy 1400 kcal egy nagyobb gyereknek az adagja. Te ezzel lelassítottad az anyagcseréd, és mindent bepakol tartalékba, zsírba a szervezeted.


Kezdj el normálisan enni, CH-t reggel, sok fehérjét, és meg lesz az eredménye edzés mellett.


Naponta 5* kellene enni. Szerintem ott a gond, de csak tippelem.

2014. dec. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

-te azért nem fogysz mert lényegesen többet eszel meg mint 1400,

-ugyanis ,ha 1400 mellett még kondiznál is ,akkor kb heti 1 kilót fogynál,

2014. dec. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen és viszonylag sokat súlyzózol, akkor nyilván izom is ment rád; ezért férsz bele kényelmesebben a ruhákba, miközben nőtt a testtömeged.
2014. dec. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek a kardio gépeken való lötyögések nem sokat érnek általában (persze nem tudom milyen intenzitással csinálod) és az össze-vissza pár kilós súlyokkal való bohóckodás szintúgy nem fogyasztott még le semmit. A kalóriákat is nagyon könnyű félrekalkulálni, pl hallottam már olyat, hogy valaki a gyümölcsöket nem számolja bele, mert az nem hízlal(!?).

Itt vannak jó kis súlyzós edzéstervek, válassz ki egy hozzád illőt és hajrá: [link]

2014. dec. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves második hozzászóló, a kalóriákat minden nap számolom kalóriabázison és tartom. Max 1500ig.

Inkább áttérek a centiméterben való mérésre. Most, hogy így mondtátok tényleg eredményesebb volt, mikor rendesen ettem a 2000 kalóriás étrendet és mellette jártam és nem elhanyagolandó jobban is éreztem magam,mostanában mindig álmos vagyok...

Tudom, hogy nem valami eredményes a gépeken lötyögés... próbálom intenzíven. Stepperen 9-10esen min. fél óráig. Futás most 8 km/h-val megy még csak max 15 percig folyamatosan, de remélem lesz jobb is. Elliptikus gépet nem tartom valami eredményesnek azt levezetésnek szoktam, ha már a futás nem megy. Kézi súlyzózás 5 kilóval megy csak... Tárogatógép, lábemelő gépek viszont 40-45-tel több ismétlésszámmal.

Ezt az oldalt tanulmányozom! Köszönöm a válaszokat! csak elszomorodtam, hogy lehet hiába csináltam az egészet... nem is ér semmit...vagy azt sem tudom mit kellene csinálnom, hogy jó legyen... de nem hagyom abba.

2014. dec. 27. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!