Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyire káros 1-2 hónapon...

Mennyire káros 1-2 hónapon keresztül minden nap ugyan azt enni? Milyen hatása lehet a szervezetre?

Figyelt kérdés
Makrókat számolok, de unom már, hogy mindig új kajákat találok ki, valamelyik nem is ízlik, valamelyik után pedig éhes maradok. Ha összeállítanék egy makrókban és vitaminokban, rostban, esszenciális zsírokban teljesen jó napi étkezést, akkor ezt ehetném 1-2 hónapon keresztül minden egyes nap következmények nélkül? Tegyük fel, hogy nem unom meg és ugyanolyan jóízzel megeszek minden kaját 2 hónap után is abból az étrendből. Esetleg mellé valamilyen vitaminokat szednék, ahol hiány van.
2020. jún. 17. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem tudom. Én meg ebédet sem merek rendelni egy hétre előre kajas cégtől, mert amit előtte pénteken leadok, tuti, hogy kedden szerdán már baromira nem kívánom. Nemhogy egy két hónapra előre es ugyanazt.. Brrr.. Egyél azt amit kívánsz, nyilván nem véletlenül azt kívánja a szervezeted... Csak mértékkel.
2020. jún. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nem tudsz minden, a szervezet számára fontos anyagot külön számolni. Ezen jó eséllyel segít a változatos étkezés (akkor várhatóan minden lesz benne, ami kell), de minden napra ugyanaz a menü már nem biztos, hogy teljesíti.


De persze belehalni sem fogsz, a háborús időben elképesztő kajákon éltek túl emberek hónapokig vagy évekig.


Szerintem érezni fogod, ha nem jó, és más ételt fogsz kívánni. Szóval egy darabig nyugodtan megpróbálhatod. De kialakíthatsz akár ismétlődő menüt (úgy tudom, kb. 10 napos periódusnál már csökken annak az esélye, hogy megund).

2020. jún. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tegyük fel nem unom meg nem fog bejönni, 2 hét múlva undorodni fogsz tőle. Ezzel az lesz a baj, hogy utána bármit megeszel, ami kezed ügyébe kerül, nem az, hogy ugyanazt eszed.
2020. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!