Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Csináltam gyümölcslevest,...

Csináltam gyümölcslevest, narancsból, cseresznyéből, meggyből, ribizliből és álmából. Adtam hozzá 2 liter vizet meg 2dl 10%os tejszínt, meg 2 ek cukrot. Ebből megehetek egy 3-4dl-t? Súlyt tartok. Vagy ez edessegnek számít?

Figyelt kérdés
Vagy ebbe a nagy melegbe simán jó uzsonnának?

2020. júl. 1. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg. Ennek elhanyagolható a kalóriaértéke. Senki nem mondta, hogy tilos édeset enni.
2020. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
csak a hozzáadott cukor a gáz. minek bele? a gyümölcs természetes cukortartalmával semmi gond. olvass róla, van, aki csak gyümölcsöt eszik és teljesen jó a súlya.
2020. júl. 2. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Én konzervből, tejből és pudingpórból csinálom. Cukor is van benne.

És így is fogyok.

Nem kéne átesni a ló túloldalára.

2020. júl. 2. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
De minek a cukor, amikor lehet édesítőszerrel is?
2020. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, bár jobb lenne nem magában, hanem étkezés végén desszertként (hogy lassabban szívódjon föl belőle a cukor, ami vízben oldva, tehát nagyon gyorsan felszívódóként van jelen). De egy alkalomtól nem lesz bajod.
2020. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!