Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 4 napi "zabálás" nem teszi...

4 napi "zabálás" nem teszi tönkre 5 hét munkáját, ugye?

Figyelt kérdés

5 hete kezdtem diétázni, napi 1600 kalória + torna heti 3-szor. 5 hét alatt 3 kiló ment le. De van még kb 15-20 kiló :D

Na megyek szüleimhez 4 napra. És hát igen. Ott lesz kaja bőven. Sütik, rántott cuccok stb... természetesen nem fogok zabálni mint egy disznó, de napi 3000 kalória tuti meglesz.

Ugye ez nem teszi teljesen tönkre az eddigi eredményemet? Nem jön vissza 3 kiló?


2020. júl. 18. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
4 nap alatt nem, főleg, ha ésszel eszel.
2020. júl. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát a reggeli meg a vacsora az hasonló lesz mint itthon magamnak, pl szendvics.

Csak hát az ebéd... 2 fogásos kaja plusz süti... ha csak 1 db sütit eszek,akkor is biztos lesz legalább 1000-1200 kaloria az ebéd. Mert anya olajban süt mindent. Rántott hús, sajt, krumpli is olajban... ezektől félek.

2020. júl. 18. 09:40
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Tönkreteheti simán. De nem félni kell, hanem mértékletesen enni. Eszel 1 rántott húst 5 deka krumplival, meg 1 sütit, és befejezed az evést. Ha tömnének, akkor csak ennyit kell mondani: köszönöm, elég, nem kérek többet.
2020. júl. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem teszi tönkre, de amennyire lehet, tarts mértéket.
2020. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Anyukádéknál is tudsz mozogni, a kajánál meg tarts mértéket. A te döntésed, hogy mit csinálsz. Tudod, áldozat nélkül nincs elért cél.
2020. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Állítólag az alvás fogyaszt.

Itt tanultam gyk-n, szóval biztos igaz.

Ezek szerint csak annyi a dolgod, hogy aludj többet és ehetsz többet.


Ha gyk mondja, csak igaz lehet!

2020. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem teszi tönkre, sőt, néha ajánlott is a diétában a heti 1 nap szünet, hogy kicsit újra felgyorsuljon az anyagcsere a több ételtől. Ha mindenből eszel, de mértékkel és mellé nem hagyod abba a mozgást, nem lesz baj. Lehet feljön 1-2 kiló ideiglenesen, de nagyon hamar el is fog tűnni
2020. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem teszi tönkre. Most jöttem haza 1 hetes nyaralásból ahol minden nap a szükséges kalória 2szeresét vittem be kb. 2 kg jött föl, amiből miután elmentem futni és kihajtottam a vizet maradt 1kg. Ami meg semmi. Egy hetes szigorúbb edzés és egy rövid tisztító kúra és ugyanott vagyok, mehet tovább az egészséges életmód. Szóval neked 4 nap zabálástól nem kell félni, ha fel is jön valami, az csak víz.
2020. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Akkor teszi tönkre, ha úgy gondolod, hogy már úgyis mindegy, és az után a 4 nap után nem térsz vissza a korábbiakhoz.
2020. júl. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!