Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kilót fogyhatók, ez így...

Hanna1999 kérdése:

Hány kilót fogyhatók, ez így egészséges?

Figyelt kérdés
Jelenleg 164 cm vagyok és 63 kiló minden nap rendelem a teletál fitnesz menüt valamit reggelizek teljes kiörlésü zsömlét valamilyen sonával este már csam egy kis unit szoktam nassolni egész nap mozgok fel szolgálok. Egy hónap alatt így körülbelül mennyit tudok fogyni, ez így tartós lesz-e.
2020. aug. 3. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Számok nélkül nem lehet megmondani.
2020. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez függ attól, hogy mennyit változtattál, hogy mennyi a reggeli, a menü hány kalória, és főleg, hogy mi és mennyi az uni vacsorára.
2020. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem - számok nélkül is - jó eséllyel fogyni fogsz, mondjuk heti fél vagy negyed kilót, eleinte akár gyorsabban is. Mert a legtöbb ember önmagában a rendszeresség bevezetésétől fogy. Mert hízni is úgy híznak a legtöbben, hogy étkezések között nassolgatnak, és ezzel irgalmatlan mennyiségű plusz kalóriát összeszednek, úgy hogy észre sem veszik.


Azért valamit sportolnod nem ártana, hogy egészséges legyél. Meg ha nem mozogsz, akkor a szervezeted inkább az izmaid bontja le kalóriadeficitben. Azok ugyanis eléggé kalóriazabálók, szóval ha kevés a kaja, akkor jobb megszabadulni tőlük (a túlélési ösztön szerint). De neked ez nagyon nem jó.


Ha eddig semmit nem sprtoltál, akkor sétálj napi fél órát, amilyen tempóban bírod. Később ezt szépen át tudod vinni futásba. Vagy heti két-három egy-két órás biciklizésbe. Vagy amilyen sportot szeretsz, ha van kedvenced.

2020. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
KB 1500-1300 kalóriát eszek csirkemell rizs burgur és zöldségek valamilyen variációban valamit reggelente egy órát görkorcsolyázni megyek ez így egészséges fogyást eredményez?
2020. aug. 4. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól hangzik, de lehet, hogy kevés lesz a kalória a korizás miatt. De persze ne a korizást hagyd ki, hanem egy kis plusz kaját vagy nagyobb adagot iktass be, ha éhes maradsz vagy túl gyorsan fogysz.
2020. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj én azt mondom ha érzed hogy nem koplalsz akkor tökéletes.

Igaza van annak, aki szerint kicsit kevés,de szerintem még nagyjából belefér ez a keret.

Sok sikert!

Végre valaki aki normálisan akar fogyni :)

2020. aug. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!