Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok ennyi edzéssel?

Mennyit fogyhatok ennyi edzéssel?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.

Ha most a nyáron két hónapig heti 4 kettlebell edzésre elmegyek, emellett figyelek a táplálkozásomra, iszom eleget és mondjuk csak nagy ritkán eszek meg egy kevés fagyit, mennyit fogyhatnék?

Nem vagyok elhizva, csak egy pár kiló felesleget kéne leadnom, szeretnék szeptemberben a suliban végre jobb alakkal menni, mert sajnos mostanában felszaladt rám néhány kiló.



2019. jún. 6. 16:33
 1/6 anonim válasza:
0%
Szerintem par kilot biztos letudsz adni
2019. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
70%
Én 16 éves fiú vagyok. Mindig is elegge nagydarab voltam, bár a testalkatomnak köszönhetően nem látszódtam túlságosan annak. Azt gondoltam hogy én nem is eszek sokat, nem magamat hibáztattam. Az utóbbi időkben elkezdtem foglalkozni a témával, normálisan eszek és edzek majdnem minden nap. Nem hajtom magam halálra, de sikerült 3 hét alatt kb 5-6 kilót fogynom és rendesen látszik az eredmény. Biztos vagyok benne hogy nehany kilót te is le tudsz adni szeptemberig :). A kalóriaszámlálás nagyon jó módszer azt segíthet;).
2019. jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok mindentől függ, de elsősorban a genetikádtól.


Nyáron egyébként is jobban izzad az ember, több vizet veszt. Ha jó idő van elmegy várost nézni, sétálni, biciklizni, stb.


Szóval könnyebb is fogyni, mint évközben, főleg ha ülő munkát végzel vagy tanulsz.


A lényeg, hogy ne egyél sok szemetet (hamburger, olajos sült krumpli), ezek ugyanis olyan kalóriabombák, amik igenis hátráltatják a fogyást. (A krumpli önmagában jó, de olajosan kisütve nemigen.)


Egyél egyszer-egyszer egy fagyit. Toljad a kettlebellt, de nem kell belerokkani! :D

2019. jún. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtetted leírni, hogy hány kilóról akardz hányra lefogyni. Illetve, hogy hány centi vagy.
2019. jún. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hm annyira akkor nem is tűnik vészesnek ez a dolog :D

155 cm vagyok és 47 kg. Hiába lehet hogy kicsit kevésnek tűnik, látványra köverebbnek tűnök. Szóval inkább izom legyen mint zsír.

2019. jún. 11. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Az még talán sovány is, még ha nem is látszik. :D


Testzsírodat tudod? Azt érdemesebb nézni, mint a súlyodat/BMI-det.


De lányként nem érdemes azt se nagyon levinni. A cél, hogy legyen rajtad elég izom. Kis háj még egészséges is! :D

2019. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!