Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok ezzel a...

Mennyit fogyhatok ezzel a módszerrel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek mennyit fogyhatok az alábbi módszerrel kb. 1 hónap alatt?


Napi 50 felülés + 30 lábemelés. 2-3 naponta futni is elmennék. Emellett pedig megpróbálok az evésre is odafigyelni, kevés édességet enni.



2017. nov. 27. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ennyire drasztikusan csinálni. Heti 3x-4x elég. Ha mindennap ezt fogod űzni, akkor nem zsírt, hanem izmot fogsz veszteni. Plusz ha már úgy gondolod, h izmot akarsz magadra pakolni, akkor miért csak a has meg láb? Karok, hát, vádli stb?
2017. nov. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mást is bele tudok vezetni ebbe, ha úgy lenne célszerűbb. Sajnos eddig még nem nagyon fogtam bele ilyen otthoni edzésekbe, nem vagyok túl tájékozott a témában.


Egyenlőre viszont arra lennék kívácsi, hogy a fent említett módszerrel körülbelül milyen eredmény érhető el. Ezért szól erről a kérdés is.


Persze, ha hozzáértők szólnak hozzá, akkor megfogadom a tanácsukat és nem hajtom ennyire magam. Ezért a te kommentedet is köszönöm. :)

2017. nov. 27. 16:41
 3/5 anonim válasza:
100%

Hatásos lehet, de nm tudom ez egy hónapra mennyit jelenthet. Azt viszont tanácsolhatom, hogy a felülést felejtsd el. Csak a derekadat teszed vele tönkre. Csináld a hasprést. Ha nem tudod pontosan mi az, nézz utána neten. Sokkal hatásosabb hidd el. Ha túlsúlyos lennél esetleg, akkor eleinte csak a gyaloglást javasolnám. Ha kocogsz, akkor a nagy súly miatt csak tönkre vágod a térdeidet. Hidd el a nagy távú erőltetett menet simán van olyan hatásos, mint a kocogás... ha nem hatásosabb.

Ha valóban le akarsz fogyni, akkor ne kevés édességet egyél, hanem teljesen zárd ki az életedből az édességet. Tudom, hogy iszonyat nehéz. Én is ezt csinálom, tudom. Kerülöm a szénsavas, cukros üdítőket. Csak ásványvizet iszok, abból is menteset. A méregtelenítés nagyon fontos. Ha kis citromlével elkevered a vizet, akkor még hatásosabb lesz. Csak vigyázz, ne csináld túl savanyúra. :D Csak éppen érezd az ízét. Ha keveset eszel és emellett iszod ezt a citromos vizet, akkor a belekből elkezdenek lebomlani a lerakódott fölös salakanyagok, amiktől nagy lett a hasat. (Már ha nagy.)

Csak türelemmel kell lenni és nem naponta mérekezni. Elég hetente. Csak úgy fogod észre venni igazán a változást. Vezethetsz róla naplót is,így még motiváltabb leszel.

A minden napos súlyemelést, meg fekvőket, haspréseket felejtsd el. Nem jó, ha nem hagyod pihenni az izmaidat. Ezzel szemben nagyon jó, ha minden nap, amikor időd engedi lemész sétálni, fél vagy egy órát.

Az nagyon meghatározó.

Remélem tudtam segíteni és bocs, hogy ilyen hosszú lett.

2017. nov. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt nem lehet így megmondani, minden szerevezet más, minden test másképp működik. Nem tudjuk még a korodat, nemedet, súlyodat, magasságodat sem, illetve, hogy eddig hogyan éltél, mennyit mozogtál, miket ettél és mennyi a napi átlag kcal szükségleted.

Mindenesetre fogyás akkor következik be, ha kcal deficitben vagy, tehát kevesebb energiát viszel be, mint amennyit elégetsz.

Emellett a sport segít a fogyásban és erősít, s ha a napi kalóriát egészséges ételekből viszed be, az még rásegít, illetve egészségesebb leszel.

De összességében annyit tudok mondani, hogy biztos többet ér a leírt módszered, mint ha semmit nem mozognál és csokin élnél:)

2017. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem mozogtál, fokozatosan szoktasd hozzá magad. Nem jó túlerőltetni magad, aztán az izomláztól (sőt izomgyulladástól) napokig meg se tudsz mozdulni. Tehát kezdd el úgy, hogy minden gyakorlatból annyit csinálsz, amennyit már megérzel. Ha csak 2x10 hasprés megy, akkor csinálj annyit, később, ha már könnyen megy, majd emeled. Én pl. fekvőtámaszból csak 20-25-öt szoktam csinálni, de már látom a változást a karomon.

Tanulj meg bemelegíteni és utána lazítani is. Ennyiből hasznosak a tornavideók, én is ilyenekből tanultam meg a bemelegítést-lazítást és különféle gyakorlatokat is.

És hogy mennyit fogsz fogyni? Az túlnyomórészt az evésen múlik, a testedzés inkább a formát adja. De ki tudja, talán nem is kell fogynod, elég sok az anorexiás errefelé...

2017. nov. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!