Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Okosóra szerinti elégettet...

Okosóra szerinti elégettet kalóriák mit jelentenek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy egész nap, tehát 0-24 viselem a készüléket (egyébként Apple Watch) Az aktív kaloriak mellett meg lehet rajta nézni a szervezetem által összesem felhasznált energiát.

Sulytartáshoz tehát ennyit kell bevinni táplálkozással, mert ez az a minimum mennyiség amivel nem kerülök kalóriadeficitbe?


Előre is koszonom a válaszokat!


16/l



2020. aug. 13. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg működik, de szerintem egyszerűbb és pontosabb ha simán kalóriát számolsz
2020. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz, az torzítani fog. a súlytartshoz szüskgées kalóriákban pl ha feszolgáló vagy és letalpalsz napi 12 órában 10 kilométert, az is benne van. az okosóra viszont ezt plusz kalóriafogyasztásnak veszi. ráadásul minden sporttal meg mozgással elégeetett kalóriát túlbecsül
2020. aug. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
sokkal pontosabb, ha kiszámolod egy oldalon vagy appban
2020. aug. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Viszont ha éppen egy kevésbé aktív napom van, nyilvánvalóan ekkor is éget el a szervezetem energiát, ha nem mással akkor az alapvető életfunkciókkal: légzés, emésztés stb..

Akkor nap végén kiír egy számot, én például erre lennék kiváncsi. Tegyük fel hogy 1800, akkor ennyire van minimum szükségem naponta?

2020. aug. 13. 10:16
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

nem, sajnos. nem lehet udni, hogy pontosan mik ezek a számok

ki kellene számolnod hogy menniy a szükségleted sportos és sportmentes napon és vagy annak átlagát enni minden nap. vagya sportmenteset eszed minden nap és amikor sportolsz, egy kicsivel többet, amennyit jólesik. de sajnos tényleg az okosórához nem lehet igazítani

2020. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!