Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen hozzávalókkal szoktatok...

Milyen hozzávalókkal szoktatok sütni? Sütit fogyasztani?

Figyelt kérdés

A kalóriaszámlálás szerintem a legegyszerűbb, és leghatékonyabb diéta. Nem teljesítheteten betartani a keretet, önuralom kell hozzá. Az a problémám, hogy nagyon édesszájú vagyok, és például az egyik kedvenc sütim a marlenka. Egy nap, ha eszek 2 szeletet, az már 800 kalória, én 1300-at ehetek nagyjából... Nem kényelmes, arra gondoltam, hogy magam készítek finomságokat, amikben kevesebb kalória lesz a más hozzávalók miatt. Például cukor helyett édesítő, stb. Sajnos sütik terén nincs egyáltalán tapasztalatom, ezért tárt karokkal fogadok "csalás"okat tőletek. :)

Csak, hogy hozzak fel gyakorlati példát, igaz, ez nem süti, de olyan lasange-t szoktam csinálni, amiben tészta helyett cukkinit használok, húst pedig egyáltalán nem, csak gombát, hagymát, paradicsomos szósz.

Hasonló hack-eket várok. :)

Előre is köszönöm, ha megosztod velem!



2020. aug. 14. 06:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Értem, tehát banános palacsintán túl nincs más segítség :D

Nem baj, köszi azért!

2020. aug. 14. 15:04
 12/16 Lachesys ***** válasza:

Hát a neten százféle receptet megtalalsz. Írd be a googleba hogy paleo vagy cukormentes sütemények. Van cukormentes tk mézeskalács meg amit akarsz :D akkor itt van még egy gyakorlati: én csináltam olyat H veszek gullon fibre kekszet, ledaralom, kis vajjal összekeverem, egy torta forma aljába belenyonkodom. Rá túró eritrittel és citromhejjal összekeverve, tetejére barackbefott felszerelve (én átmostam mielőtt ratettem H a cukros le eljöjjön róla) és a tetejére zselatin. Hűtőbe rakod és utána örülsz magadnak.

De ott a Google ezer ilyen receptet talalsz

2020. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Lachesys ***** válasza:

Vagyis a recept pontosabban:

[link]


A tetejére nyilván olyan gyümölcsöt raksz amilyet akarsz

2020. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%
Én ha édesre vágyok, gyümölcsöt eszek meg joghurtot, ha sütit sütök, akkor pedig ahol lehet ott a lisztet cserélem teljes kiőrlésű meg zablisztre, mert az jobban laktat és nem kell belőle annyi, illetve a cukor egy részét 0 kalóriás eritrittel pótolom, meg csökkentem annak is a mennyiségét...de leginkább nem sütök, ha meg mégis akkor eszem belőle keveset a többit meg a családnak vagy munkahelyre beviszem.
2020. aug. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Van Googlen "diétás xy.. " de ugye ott maximum a cukrot hagyják ki, helyette édesítő, meg teszta az teljes kiorlesű. Pl. tojás helyett mit tudok használni, vagy ilyen apróságokat, praktikákat nem feltétlen találok, de akkor majd jobban körülnezek, köszöntem ^^
2020. aug. 14. 17:36
 16/16 Lachesys ***** válasza:
100%
Hát már elnézést a kepletessegert de sz@rbol nem fogsz várat építeni. Tehát ha mindent valami alacsony kaloriasra cserelsz akkor nem lesz belőle még csak távolról sem sutemenyre hasonlito valami. Nem eheted magad degeszre egészséges eddesegbol sem...
2020. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!