Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak olyan ételek, amelyek...

Vannak olyan ételek, amelyek illenek fogyókúrába, de a hozzávalók megtalálhatóak egy hétköznapi háztartásban?

Figyelt kérdés
Tehát amihez nem kell külön bevásárlás.

#diéta #háztartás #Alacsony kalóriatartalmú ételek
2020. júl. 14. 10:36
 1/5 anonim válasza:
0%
Egyél szalonnát nap 3szor,100% hogy nem fogsz hizni ,nyilván minél kevesebb kenyérrel!Na meg minen ételt zsirba főzz/süss
2020. júl. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Bármi. Csak kevesebbet kell enni... Meg kenyér helyett paprikával-paradicsommal pl.
2020. júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szénhidrátcsökkentéssel fogytam le. Ugyanúgy ettem illetve eszem húslevest, zöldségleveseket, tojáslevest, csak tészta, liszt nélkül. Eszem pörköltet, sült húst, halat (néha rántva is), nokedli, tészta nélkül, a köret párolt vagy nyers zöldség, néha egy kis krumpli vagy rizs is belefér. Fasírtot is szoktam csinálni, kenyér/zsemle nélkül. Töltött paprikát kevés rizzsel, ha magamnak készítem, nem szoktam behabarni sem. Egyes főzelékeket (pl. borsó) lehet úgy is sűríteni, hogy egy részét leturmixolod. Bolognait is szoktam készíteni, a családom tésztával eszi, én ezt is párolt zöldségekkel, nekem így is ugyanolyan finom :)
2020. júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést, mivel az van a háztartásban, amit valaki egyszer megvett (vagy esetleg kapott)


Az enyémben pl van csirke a fagyasztóban, zöldségek, zsírcsökkentett sajt, étcsoki, zsírszegény túró és hasonlók. (ezek pl mind megtalálhatók egy átlag élelmiszerüzletben, nem kell hozzá "különleges boltba menni")

2020. júl. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én se értem, hogy mi az, hogy nem kell külön bevásárlás miatta, amúgy is úgy kerülnek haza az ételek, hogy elmész bevásárolni.

A zöldségek nagy részét nyugodtan lehet enni, sajtot, túrót is, joghurtot is, zabpelyhet, húsokat, tojást, magvakat. Persze mindent mértékkel. Én sokszor tök ugyanazt eszem, mint a család többi tagja, csak más körettel (pl. pörkölt mellé nokedli helyett bulgurt, rakott ételeket nem sima, hanem basmati rizzsel készítem, rántott húst tk liszttel és tk morzsával panírozom és mellé párolt zödséget vagy friss salátát teszek magamnak, sült krumpli helyett édesburgonya, ezeket mind megkapom ott, ahol amúgy is vásárolnék Spar/Tesco/Penny).

2020. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!