Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy csináljam a "csalónapot"?

Hogy csináljam a "csalónapot"?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mit kell enni és mennyi az ami már sok?
2011. aug. 27. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért akarsz csalónapot tartani?

Adataid ? mióta fogyózol? hány kalórián élsz? miket eszel? sport?

2011. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért, mert csak 5kg feleslegem van.
2011. aug. 27. 12:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól még hogy van 5kg felesleged,nem kell csalónapot tartani mert teljesen indokolatlan.


Az előző kérdéseimre válaszolnál talán előrébb lennénk...

2011. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha kcal számlálással fogysz, akkor minden napod lehet csalónap.

Én azzal - és sok mozgással - fogytam, és mindent ehettem (rántott hús, kenyér, méz, csoki, tészta, sültek), ami 1300-on belül volt. Lehet, h lassabban ment a fogyás, de nem jojóztam vissza. :)

2011. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az a csalónap?
2011. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csalónapok kellenek, de csak akkor ha konditermes edzést és nagyon kemény fehérjediétát csinálsz. amúgy a bodybulider.hu-n olvastam róla valamikor, nézd át az oldalt. ilyenkor meg kell emelni az amúgy alacsony szénhidrátbevitelt. de a csalónap sem arról szól hogy össze vissza eszel mindent és rengeteget.
2011. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem úgy gondoltam, hogy össze vissza eszek, hanem, úgy 1600kcal környékén, de sok szénhidráttal.

Amúgy meg mondom, hogy 5kg-t kell leadnom, mindent jól csinálok, de egy deka se megy le már két hete.

2011. aug. 27. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!