Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Akik több mint 2000 kalóriát...

Akik több mint 2000 kalóriát esznek, és mégis fogynak, hogyan csinálják?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már ezen az oldalon, hogy az adott személy 2000 - 2400 kalóriát eszik, és állítása szerint fogy. Nem 150 kilós férfiak írtak, hanem ilyen 60-80 kilós nők.

Ezt hogy csinálják? Mennyit mozognak egy nap???

Én 80 kilós vagyok, 1600-1700 kalóriát eszek, igaz ülőmunkát végzek, de heti 5-6 nap 1 órát kardiózok, és 2 hónap alatt csak 2 kilót fogytam.


2020. okt. 5. 10:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
74%

Otthon szoktam egy 500 kcalt reggelizni, az ebédem viszont olyan 1000-1300 kcal szokott lenni, aztán este 7-8 körül megeszek még egy ebédet. Felszolgáló vagyok, egész nap talpalok, és este én szoktam kitakarítani az egész hodály vendégteret is zárás után, hiába eszek több, mint 2000 kcalt egy nap, így is néha be kell kapnom valamit éjszaka hazafelé menet, mert szédelgek az éhségtől.

Lemozgom, ennyi.

2020. okt. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!