Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha reggel bezabáltam és...

Ha reggel bezabáltam és kiszámolva kb 2000 (! ) kalóriát vittem be de a napi szükségletem 1800kcal, de még csak fél 10 van. Akkor mit csináljak ne egyek egész nap már?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 09:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Annak semmi értelme, mert akkor estére leszel olyan éhes, hogy megint bezabálsz.

Egyél tovább rendesen, mintha semmi különös nem történt volna, és kész.

2014. márc. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
de akkor hizni fogok ..
2014. márc. 10. 10:10
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap alatt nem hízik és nem fogy az ember...
2014. márc. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22%

Az én elképzelésem:

Ettél jó adag tojás rántottát sok zsírral (kókuszzsírral, szalonnával) mindezt jó sok hagymával (ilyen reggeliket toltam a hétvégén) zöldségekkel.


Megvan a 2000 kilokalóriád.

Délután 3-ig nem leszel igazán éhes, ehetnél azért közben 1-2 almát de legyen ch-szegény, fogyás alatt hagyjuk a gyümölcsöt.. iszol teát, tápanyag van benned, majd 5-8 óra között valamikor vacsorázol egyet.


Napi 2 étkezés, közte inkább zöldséget, aszalt zöldséget vagy ropogósra sütött zöldség chipszet egyél, 3000 kcal alatt maradsz valószínűleg, és végig nem emelkedett meg az inzulinszinted jelentősen.


Ez teljesen jó fogyáshoz, és még éhezni, legyengülni sem fogysz.


Ha reggelire péksütit ettél kakaóval, akkor viszont elrontottad, de ha fele annyit ettél volna (csak 1000 kcal) ilyen kajákból, akkor is elrontottad volna.

Úgyhogy nem a mennyioség a lényeges :)

2014. márc. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Csak a kíváncsiság kedvéért mit ettél reggelire, ami már 2000 kalória? :)

Nem tudom elképzelni!

2014. márc. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%

Csatlakozom az érdeklődőkhöz, mit ettél? S miért? Éhezteted magad és a testednek elege lett? Tegnap lenyomtál 10 óra hegyi kerékpározást evés nélkül, majd beájultál az ágyba? Szüleid "boldog szülinapot, ez mind a tied" felkiáltással s a kedvenc karamellás-csokis tortáddal ébresztettek s Te reggel még kába és befolyásolható vagy?

Vagy ifjú vagy, aki néha tud reggelizni, én is hihetetlen mennyiségeket ettem néha reggel. Nyár volt, a verandán táncot járt a nap a tányérokon, friss levegő, madárcsicser, fiatal, erős gyomor és semmi visszafogottság... Bár az ma se jellemző rám. De 1200 kalória fölé ritkán megyek egy étkezéssel, az valahogy már mennyiség nekem, a legtöményebb cuccból is...


Nem tudom, hogyan működsz, elvben jóllakva kéne lenned jó ideig (illetve ha valóban erősen túlettél, akkor fájhatna is a hasad, úgy, hogy ma már ételre se tudj nézni. de miért csinál bárki ilyet? bár vannak trükkös ételek). Utána pedig, ha megéhezel, nyilván egyél. Hogy mit, az erősen függ attól, hogy mit ettél, én az egyensúlyra szeretek törekedni egy napon belül is, bár ha másra vágyom, akkor nem erőltetem a dolgot, nem egyformák azért a napjaim, nem vagyok gép.

2014. márc. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
arra mondjuk nem gondoltál hogy mozogj ma többet és akkor máris nagyobb lesz a napi szükségleted?
2014. márc. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nekem azt árulja el valaki, mi a fenének a kókuszzsír, ha tele van a rántotta szalonnával. Kissé vicces.

Bocs az offért.

2014. márc. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
38%

Én azért tolom bele, mert szeretem, és mert zsíron kezdem el pirítani a szalonnát, hagymát.

Meg a szalonnában csak x gramm zsír van. Kókuszzsírral x + kókuszzsír gramm zsír, ami jobb mint a sima x (hiszen több).

Mondjuk nekem nincs nagy problémám a zsírfogyasztással, nagyon szeretem. Egy pohár fehérteával, később zsírtejjel öblítettem le :D

2014. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Viccessnek találod, de fogsz te még 10-20 év múlva zsírmentes/húsmenetes diétát tartani, az első infarktusod után, amikor közlik veled, hogy ha nem változtatsz, a következő elvisz.
2014. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!