Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek ezzel az étrenddel...

Hanna1999 kérdése:

Szerintetek ezzel az étrenddel 1 hónap alatt mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Reggeli

Egy pennys teljes kiőrlésű vágott

2 csirkemell sonka

Egy trappista sajt

Ez így 293 kcal

Ebéd

20 dkg csirkemell grillezve

10 dkg paradicsom, uborka

257 kcal

Vacsora

50 gram paradicsom

50 gram uborka

15 kcal

Összes 565 kalória egy nap



2020. nov. 11. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírnád egy hónapig. Pár nap után annyi erőd sem lesz, hogy felkelj reggel.


Ez koplalás egyébként, ahogy abbahagyod, duplája jön vissza.


Egyél rendesen!

2020. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Tök mindegy, hogy mennyit, meg ne próbáld, ez borzasztó kevés kalória egy napra!! Nagyon nagy károkat okoznál vele a szervezetednek, aminek súlyos következményei lehetnek.
2020. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sara&Jaeden válasza:
10%
Ha egészségesen akarsz kinézni, és nem soványnak, akkor mellette edz. Szentgyörgyi Rómeót ajanlom, online is ad heti rendszreséggel recepteket és edzésterveket, és ingyenes is.
2020. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, szerinted napi 565 kalóriával mennyit tud sportolni?
2020. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sara&Jaeden válasza:
22%

Nem mondtam, hogy egészséges, de nem tudom, hogy miből fakad, hogy fogyni akar. Például én evészavarral küzdök, és még rosszabbul érzem magam, ha mások elkezdik mondani, mekkora idióta vagyok és igy tovább. Egyerűen csak nem akartam rontani a helyzetén ha úgy van.


De persze, nem jó éheztetni magad, mert rohadtul szervezet romboló, de viszont azt sem tudhatod, hogy aki a gép előtt ül miért csinálja és a legtöbbször ezek a kommentek csak rontanak a helyzeten.

2020. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 brokengirl válasza:
84%
Ahelyett hogy ilyen buta dietakat csinálsz (amit ha abbahagysz duplán jön vissza) inkább vedd a fáradságot és menj kondiba, vagy ha kínos akkor otthon. Vannak nagyon jó videók fent neten. Chloe tinget ajánlom nagyon jó videói vannak. :)
2020. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

21 eves vagy a nickneved alapjan, miert kell butának lenni? A fogyokuras dietas etrendek is legalabb 1000-1200 kaloriaval szamolnak.

Hatos altal ajanlott videost ajanlom! Plusz egyel meg legalabb 1200 kaloriat konyorgom.

Reggelire mehet 3-4 tojas megpakolva a tanyert zolsegekkel, sajttal. Ebedre jó egy darab egesz csirkemell (marmint egy fel par) megtoltve mondjuk kaliforniai paprikaval es hagymaval, vagy sajttal, fokhagymaval es spenottal, es mellé meg johet a koret. Vacsorara pedig nyugodtan ehetsz egy kis halat rizzsel.

Emellett csinalod a tornat. Lehet hogy a merleg nem fog nagy valtozast mutatni, de biztos hogy baromi sokat formalodnal.

Hozzatennem az altalad emlitett etrenddel egy honap alatt sokat fogyhatsz. Kb annyit hogy korhazba kerulj.

Van hogy en is ennyit eszek sajnos, viszont en itthon vagyok, nem mozgok semmit, nincs szuksegem sok energiara, ergo nem is fogyok! DE meg igy is faradt szoktam lenni es kedvtelen mikor ennyit eszek. Kb a boltig alig tudok ennyi elfogyasztott kajaval elsetalni.

2020. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amellett, hogy legalább kétszer ennyi kalória kellene, remélem, nem minden nap ugyanazt akarod enni. Egy hét után már hányingered lesz, ha ránézel a natúr csirkemellre... Vacsorára sem lesz elég 15 kcal-nyi zöldség.

Táplálkozz változatosan, még 1200 kcal-ba is nagyon sokféle étel belefér. Egyél tojást, halat, más húsokat is, főzelékeket, levest, párolt zöldségeket, túrót stb. Édesség gyanánt pedig belefér egy kis gyümölcs is, citrusféléket, bogyós gyümölcsöket érdemes enni a C-vitamin és az antioxidánsok miatt. Olajos magvakból is mehet egy kevés, sok hasznos tápanyag van bennük, pl. magnézium.

2020. nov. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen jó étrend!

(Valamiből a sírköveseknek is meg kell élniük.)

2020. nov. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ez borzasztó ötlet, két napig sem bírnád, kopogna a szemed az éhségtől. Legalább ennek a dupláját kéne bevinned a szervezetedbe egy nap.

Egyél normálisan, csak mellé mozogj.

Diétázni hülyeség, mert az csak egy állapot, ha abbahagyod később minden visszamegy rád. Mozogj!

2020. nov. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!