Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miket lehet enni, ha valaki...

Miket lehet enni, ha valaki fogyni szeretne?

Figyelt kérdés
Anyukám 120kg és 160cm. Szeretne fogyni futópaddal, de hogyan is kell pontosan? Mit ehet és mit nem? Pénzünk kevés van, tehát barna kenyérre nem hiszem, hogy mindennap jutna.. :/ mennyi a max kalória amennyit elfogyaszhat 1 nap, hogy ne hízzon tovább? Jelenleg is alig eszik valamit és mégis hízik..
2020. nov. 13. 08:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha alig eszik és hízik, lehet nem ártana egy orvosi/pajzsmirigy vizsgálat az egészsége érdekében. :/
2020. nov. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Musztafa Kebab ***** válasza:
90%

Kevés a pénzetek? Nagyszerű! Nincs jobb spórolási mód, mint a fogyókúra! Nem kell barnakenyér meg semmi bullshit! Az egyedüli lényeges dolog a mennyiség! Kevesebbet kell ennie. Kevesebb kalóriát kell bevinni, mint ami a jelenlegi testsúlyához szükséges. Ennek kiszámolására vannak kalkulátorok a neten.


Azt csak hiszi szerintem, hogy alig eszik, mert nincs tisztában az ételek kalóriatartalmával. Szinte mindenki azt hiszi, hogy alig eszik, közben pedig nem.


A kalkulátor: [link]

2020. nov. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Kevés a pénzetek? Akkor arra miből volt, hogy a normál testsúlya kétszeresére hízott?
2020. nov. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egész életében túlsúlyos volt. Tehát gondolom ez genetika, de szeretne változtatni, fogyni, hogy tudjon olyan ruhákat felvenni, amiből nincs ritka mennyiség és ne legyen az, hogy alig van bolt, ami az ő méretéhez képest is árusítana minőségi ruhákat.
2020. nov. 13. 10:26
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Ekkora súlyfeleslegnél kerülni kell a térdek túlzott megterhelését, tehát futópad kilőve. Lassú séta vízszintes terepen, napi 6-8 km. Gabonából készült étel (pl. kenyér) kerülendő. Viszont sok főtt cékla, savanyú káposzta. Ha megéhezik, inkább folyadékot fogyasszon, teát, meleg húslevest (csontlevest).
2020. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem a 120 kilójához képest kellene kevesebbet ennie, hanem a képzeletbeli 60 kilóhoz kicsit többet. A nyakam rá, hogy mivel "figyel" a mennyiségre, ezért estére nem fél kg. kenyeret eszik meg, csak 2-3 zsömlét. De az is sok (és szar)!


Egyébként egészségesen élni a legolcsóbb, mióta változtattam. 130 kiló vagyok (153-ról), 800-1.300 ft-ból megvan a napi kajám (2.000 kcal)! Heti min. 1 kg-ot fogyok.


A semmitől pedig nem lehet hízni, vagy sokat eszik, vagy szarokat.

2020. nov. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudtok olyan ételeket ajánlani, amit megeszik, nem hízlal de mégis laktató? Napi 1000Ft környékén. Legalább 2000 kalóriáig vagy alá menjen a napi étrend.
2020. nov. 13. 12:29
 8/11 A kérdező kommentje:
És ha sikerülnie fogyni, akkor is lógni fog a bőre, ez ellen mit lehet tenni? A futás segít? Vagy szobabicikli? Vagy taposó?
2020. nov. 13. 12:32
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A térdet valóban nem kéne terhelni, a szobabicikli jó ötlet.

Ha ennyire nincs tisztában a helyes étkezéssel, akkor el kéne mennie dietetikushoz, hogy hiteles forrásból szerezzen infókat.

Persze vérvizsgálat után, mert nagyon nem mindegy a hormonok állapota a táplálkozás beállítása szempontjából. Én pl hormonbajos vagyok, nekem magas zsír és alacsony ch tartalom kell, ezzel fogytam le, ezel érzem magam jól, és ezzel tudok úgy súlyt veszíteni, hogy nem hullik a hajam, nem jönnek rám falási rohamok, és nem sóvárgok az édességekért.

De mindenkinek más, viszont az extrém túlsúly orvosi eset, menjen el legalább a háziorvoshoz, mert mi itt nem fogunk tudni valóban okosat mondani.

2020. nov. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A lógó bőrről pedig annyit, hogy (most nem is tudom pontosan hány kilós fogyásnál) TB támogatott a testrekonstrukciós műtét. A lényeg hogy háziorvosnak kell dokumentálnia a súlyt, nem megy bemondásra.
2020. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!