Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit kell elsősorban figyelni...

Mit kell elsősorban figyelni étkezéskor, a szénhidrátbevitelt vagy a kalóriabevitelt? Miért?

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Mindkettőre figyelni kell.
2020. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

én azt értem, de ez a házim, és mivel nem vagyok benne a témában, szükségem lenne meggyőző válaszra :D

sok helyen próbáltam utánajárni, de sehol senki nem ért egyet a másikkal

2020. nov. 16. 21:52
 3/13 A kérdező kommentje:
egyébként köszi a választ, megy a kéz
2020. nov. 16. 21:53
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
1es vagyok. Akkor talán a kalóriaszámlálást mondanám
2020. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Van valami cél? Fogyás? Tulajdonképpen érdemes mindkettőre figyelni. A kalóriára azért, mert ha nem léped túl a kereted, akkor fogyni fogsz. Szénhidrátból meg érdemes bevinni a lassan felszívódókat, tehát az alacsony glikémiás indexűeket. Így nem lesz nagy mértékben ingadozó a vércukrod, tovább tart a teltség érzet. Nem leszel egy óra múlva ismét farkaséhes.
2020. nov. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! Nekem nincs ezzel célom, csak a beadandómhoz szükséges, de egyébként abszolút hidegen hagy a téma. Sajnos nem vagyok otthon ezekben, de a válaszod sokat segített, fel tudtam használni, dobom is a zöld kezecskét.
2020. nov. 16. 23:08
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

2020-as fiatalság, előbb kérdez Gyakorin, minthogy rákeresne Google-ön...

Csak háború ne legyen.

2020. nov. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Rákerestem, de egyértelmű választ erre nem találtam.
2020. nov. 17. 09:48
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mi a cél. De mivel ez a fogyókúrák kategória, akkor vegyük úgy, hogy a fogyás. Ez esetben az össz kalória számít. Szóval megehetek én 4000 kalóriányit is kizárólag csokitorta formájában, ha 5000 kalóriát mozgok le pl egy kőbányában, akkor fogyni fogok. Persze erőm az nem lesz, de ez csak elmélet példa.
2020. nov. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
a helyes táplálkozast figyelembe véve mindkettőre figyelni kell. Ez a jó válasz. Tovabb lehet boncolni, .. fogyni akar? Cukotbeteg? vagy csak a helyes taplalkozás a cél? Mindenkinek mashogy kell ehhez a kerdeshez igazodnia
2020. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!