Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szenna vagy mályva tea a...

Szenna vagy mályva tea a hatásosabb hashajtó?

Figyelt kérdés
Mindkettőt kipróbáltam a napokba de nálam nem igazán hatnak. Vettem Dr Chen mályva teát zold dobozos csináltam belőle teát 20 percig áztattam és egyáltalán nem hatott. Szenna teát több órát szoktam áztatni az valamennyire hat de olvastam mások nagyon görcsölnek tőle én attól sem, megittam 5 óra múlva hatott és egyszer voltam wcn mások többször. Forrázatot szoktam belőle készíteni,fém kanállal nem nyúlok bele mert állítólag rontja a hatást. Hogy csináljak erősebbet belőle? 3 grammot írnak 3 deci vízben én ígyis 5grammot tettem. Vagy ne áztassam sokáig? Hogyan főzzek erős gyógyteát?
ápr. 30. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem gonodolod, hogy attól hogy f...l, fogyni fogsz? :) Mert nem fogsz. De ha tényleg székrekedésed van és azért kérded: Én a szűzteát javaslom. Én kaplszula fomrában vettem, ez kb 10 óra míg hat. Ha lefekvéskor beveszed, reggel minden ki fog jönni belőled. De fogyókúrhoz nem szabad ilyesmit használni, főleg nem rendszeresen, nagyon egészségtelen és tönkretszei a bélflórádat. Mivel ide írtad ki a kérdést, ezért feltételezem hogy e-miatt kérdezed.
ápr. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Van egy rossz hírem. A tápanyagok felszívódnak, mielőtt kifosnád őket. Szívesen.

És most keress meg egy pszichiátert, a bulimia egyik jele a purgálásra való hajlam. Legyen az hánytatás, hashajtózás, túledzés stb.

ápr. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mivel diétázom betartom a kalória keretem ezáltál MÁR fogyok illetve mozgok is mellette ez csak rá segítés képpen gondoltam egy -egy alkalomra
ápr. 30. 14:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Heti 0.5-1 kg fogyás a normális. Ha rendesen betartod a kalóriakeretet nincs szükség ilyen szemét teákra.
ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Magyarul már étkezési zavaros vagy.


Keress pszichológust, ha purgálsz.

máj. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy valakiben felmerül ilyen ötlet, még nem lesz egyből étkezési zavaros. Én is gondoltam erre mikor még nem értettem hozzá, de aztán utána néztem, rájöttem hogy hülyeség, azta szépen lefogtyam életmódváltéssal és semmi bajom. De nem úgy születik az ember hogy ezeket a dolgoka tudja, biológia órán meg nem tanítják, vagy régen volt... Tök jó hogy itt megkérdezi. Olyan könnyen dobálóztok az étkezési zavar kifejezéssel...
máj. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

En tegnap foztem filteres szenna teat, most pedig elkapott a fosás és a hascsikarás a suliba menet.. pont beertem most pedig rémes gázokkal durván megy a hasam.. volt már hasmenéses virusom is de ennyire még akkor se fájt és ment a hasam mint most.

Lehet ma orak helyett a wcn fogok ulni :)

máj. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!