Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért hiztam ennyit?

Miért hiztam ennyit?

Figyelt kérdés

Sziasztok diétázó társaim!

Egy dolgot nem értek... csinálom ezt az állítólag verhetetlen 1200kcal + sport kombós diétát. Fogytam vele másfél kilót egy hét alatt. Még tényleg, szombaton is tartottam. Mindig beírtam kaloriabazisba hogy mit ettem. Mindent grammra lemértem.

Egyedül a vasárnapi nap ettem többet, 1800-2000 kcal körül ettem, ezt is számoltam. De mentem sétálni, és futottam is.

77.2 kg voltam pénteken, ma 79.3 kg vagyok. Hogyan? Miért?

(És igen, kakiltam, és nem fog megjönni mostanában)


Válaszokat előre is köszönöm


18L



2020. nov. 23. 08:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Ingadozik a testtömeg, ezért havonta érdemes nézni a változást.
2020. nov. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem, hogy ez nem az első alkalom, és minden héten szinte elölről kezdem.
2020. nov. 23. 09:13
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Egyrészt semmi értelme napi szinten méregetni a súlyodat.A sportolástól valamennyit izmosodni fogsz, ez a testtömeget ugyan átmenetileg növeli de formásabb leszel tőle. Másrészt valószínűleg az van, hogy hétvégén bekajáltál magas szénhidrát tartalmú kajákból és bevizesedtél, ennyi a nagy megfejtés.
2020. nov. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
1200 kcal már sport nélkül is kevésnek tűnik nekem, hát még ha le is mozogsz belőle. Súlyt szerintem inkább ne naponta nézd, hanem hetente ugyanabban az időpontban.
2020. nov. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Te dolgod, de csak szólok, hogy koplalsz. Ez lassítja az anyagcserét. Amúgy semmi értelme ilyen gyakran méricskélni. A súly több kilót is ingadozik napi szinten. Havi 1 mérésre koncentrálj maximum.
2020. nov. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
A súly ingadozik, lányoknál a ciklustól is függ (víz visszatartás stb), nem kell minden nap mérni és utána filózni. Az 1200 kcal meg túl kevés.
2020. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Kalória melett érdemes figyelni a makrókat is. A súlyt ne csak heti 2 alkalommal mérd, érdemes heti átlagokat figyelni hosszú távon vagy napi több mérés átlagát venni ha rövid távon vagy kíváncsi az eredményeidre
2020. nov. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%

1# Havonta nézni? :D


Tehát ha rosszul van belővel a napi kcal mennyiséged és megáll a fogyás vagy éppen még hízol is akkor az 1 hónap után tudd meg?


Ha 2-3 év alatt akarsz fogyni 10kgot akkor remek tanács.

2020. nov. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Azoknak válaszul akik szerint túl keveset eszem: lehet hogy igazatok van, de én ha ennél többet eszem, akkor egyszerűen nem fogyok semmit.


#8-assal pedig egyet értek, épp ezen az alapon mérek gyakran, hogy lássam jó úton haladok e vagy sem.

2020. nov. 23. 16:44
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy ennyi sportolástól izmosodnék. Zsírégető HIIT edzéseket csinálok, nem pedig erősítőt.
2020. nov. 23. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!