Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért hiztam ennyit?

Miért hiztam ennyit?

Figyelt kérdés

Sziasztok diétázó társaim!

Egy dolgot nem értek... csinálom ezt az állítólag verhetetlen 1200kcal + sport kombós diétát. Fogytam vele másfél kilót egy hét alatt. Még tényleg, szombaton is tartottam. Mindig beírtam kaloriabazisba hogy mit ettem. Mindent grammra lemértem.

Egyedül a vasárnapi nap ettem többet, 1800-2000 kcal körül ettem, ezt is számoltam. De mentem sétálni, és futottam is.

77.2 kg voltam pénteken, ma 79.3 kg vagyok. Hogyan? Miért?

(És igen, kakiltam, és nem fog megjönni mostanában)


Válaszokat előre is köszönöm


18L



2020. nov. 23. 08:58
1 2
 11/20 anonim válasza:
Rengeteg nő küzd ezzel a problémával. Fontos, hogy tudd:nem vagy egyedül.
2020. nov. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szia! Nem szabad feladni, hosszú távon meglesz az eredménye a diétának. 10 hónap alatt fogytam 10 kilót, nem is törekedtem a gyorsaságra, de így is megérte! 😍
2020. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Anno' én is 1200 körül kezdtem el, eleinte ment is ezerrel lefelé, majd kb másfél hónap után megállt. Nagyon elszomorodtam és abba is hagytam sajnos. Most az életmódom miatt van amikor 1000 sem sikerül (ülő otthoni munka, egyszerűen nem bírok néha többet enni ennél, szinte elfelejtek enni) és ezzel tartom a jelenlegi súlyom, de ez nem azt jelenti hogy ez egészséges! 🙂 Ha újra kezdeném, 1400 körül ennék minden nap, ha sportolok akkor kicsit többet.


Én csak a saját tapasztalatom alapján írtam hogy kevés, de mindannyian különbözünk. Őszintén remélem hogy beválik ☺️

2020. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!:) gratulálok azoknak akiknek már sikerült elérni bármilyen eredményt. Sajnos én közel egy évig nagyon helytelenül próbáltam fogyni. Egész héten koplaltam, majd hétvégén telezabáltam magam. Minél előbb akartam lefogyni, de nem bírtam gátat szabni magamnak sokáig. Amúgy nem fogytam semmit összességében, mert mindent visszahíztam 2 nap alatt, és kezdhettem újra.

Most elhatároztam, hogy nem sietek sehova. Lefogyok amikor lefogyok, ezért is álltam át erre a diétára. Mindenki tuti befutónak állította be. És igaz is, fogytam vele de nem voltam nagyon éhes. Ezért nem vagyok képes megérteni hogy miért jött vissza minden és még plusz súly is. Nagyon elvagyok keseredve. Képtelen vagyok lefogyni, és gyűlölöm ahogy kinézek.

2020. nov. 23. 21:06
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkepp erdemes naponta merni, de ne az elozo napi kulonbsegeket nezzed, hanem ird ossze a mereseket, minden heten atlagold azokat es egy elozo heti atlaghoz hasonlitsad az eheti mert atlagot. Vagy ha az egy het tul kevesnek tunik, akkor legyen 2 het. Ha jol csinalsz mindent, akkor az atlagok kozti kulonbsegek biztosan latszodni fog az eredmeny. Kitartast hozza, elobb vagy utobb sikerulni fog, ha nem adod fel :)
2020. nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad sietni ezt jól látod, de esetleg eltudod írni, hogy az a napi 1200-1400 kalória miből jön össze? Hiszen nem csak a mennyi hanem a mi is nagyon fontos
2020. nov. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Egyik napom a multhetrol: 107gram rozskenyerbol szendvics,

Egy sült hekk

Egy kis adag hagymás tojásrántotta

Ananász 200g

1 kicsi túrórudi

1 vaníliás müller tejberizs

2020. nov. 24. 17:48
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon egészségtelen így. Több zöldséget kellene fogyasztanod és kevesebb édességet. Mert ezt a menüt a legnagyobb jóindulattal sem lehet diétásnak nevezni, és ezt a te érdekedben mondom.
2020. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A sült hekk jó választás amennyiben nem rántott, a bolti tejberizs nem éppen diétás. Kicsit soknak érzem benne az édességet


Reggelinek vagy vacsorának zab némi gyümölcsel hibátlan és sokkal egészségesebb is.

Ebédre Rizs / Bulgur / hajdina + sovány hús + sok zöldég(párolva vagy nyersen)

2020. nov. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem minden napom ilyen, azért ezt választottam hogy úgymond ne legyen átverés, nem akartam eltitkolni hogy néha édességet is eszem. De erre a napra 1300kcal jött ki
2020. nov. 25. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!