Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napközben elfelejtek enni,...

Napközben elfelejtek enni, éhes se vagyok. Nap végén eszek 1x aztán napi 600-900kcalt eszem. Ez tuti nem normális. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 30. 23:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Reggel igyál meg egy bögre gyömbérteát, vagy limonádét (sok citrommal), esetleg almaecetes vizet. Vagy egyél meg egy narancsot. Én ezek után fél-1 órával már nagyon éhes tudok lenni.

Étvágytalanságra jó lehet még a B-vitamin komplex és a Béres-csepp is.

2020. dec. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az a baj ezekkel az étkezési szokásokkal, hogy mindenkinek a saját metabolizmusától függenek. Szóval ami neked bejön, az nagy valószínűséggel nem fog a másiknak bejönni. Én is ismerek olyat, aki egy nap megeszik egy fél virslit és 10 éve ugyanolyan jó az alakja és olyat is ismerek, akinek az is elég, hogy megszagoljon egy krémest, hogy felszedjen 10 kilót :D

Gondolom valami okkal érzed úgy, hogy ez nem normális. Ez azt jelenti, hogy a tested jelezni próbál. Rendszeresség nagyon fontos alapból, szóval azzal nem veszthetsz semmit.

2020. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia Kerdezo! Hogy vagy azota? Rendezodott az etvagyad? Mit csinaltal? Nalam is elkezdodott 4 hete. Nagyon furcsa, mert inadtam enni!
2022. szept. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!