Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 40 feletti csinos nők, hogy...

40 feletti csinos nők, hogy álltok az éhséggel?

Figyelt kérdés
Én most bmi szerint pont jó vagyok, elégedett is vagyok a testkompozíciómmal, de az éhség sajnos az életem része. Rendszeresen mozgok, tudatosan étkezek (napi 500g zöldség/gyümölcs, lassú felszívódású ch, rostok, fehérje...stb.), mégis úgy érzem, hogy éhenhalok este. Ez veletek is így van, ez az ára az esztétikus külsőnek, vagy valamit rosszul csinálok?

máj. 11. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nincs ilyen. Én is sokat mozgok, figyelek az étkezésre ahogyan te. 165/52 vagyok, kb napi 2200 Kcal a sulytartás kalóriám, de én tényleg rengeteget sportolok, meg a kutyával sétálok... Nem lehet hogy egész egyszerűen túl keveset eszel?
máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
168/60 vagyok, de sajnos ülőmunkát végzek, heti 3x edzek súlyzós edzést, illetve 1x korizok, vagy teniszezek. Heti 1x várhatóan túleszem magam, mert mindig van valami nagy családi trakta. 1900-2000 kcal körül már hízni kezdek. 1700-1800 igyekszek tartani a súlyom.
máj. 11. 21:10
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Ha a kalóriakeretednek megfelelően, rendszeresen étkezel, akkor pszichológiai éhséged lehet. Terápiával leküzdhető.
máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

1 vagyok.

Én is ülő munkát végzek, heti 2x1 óra erősítő edzés, illetve alsóhangon 12 órát bringázom, de inkább többet. És napi 2-3 óra séta társul még e mellé a blökivel.

Én azért többet mozgok mint te, de a tömegem meg kisebb. Hát nehéz megmondani hogy elég e az az 1800, határeset. Amikor 2000-et eszel tuti hízol, biztos hogy a zsír lesz több rajtad? Nem az van csak hogy több a salakanyag és a visszatartott víz? Amikor 2000-et ettél mennyi idő alatt hány kg ment fel?

máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Te tényleg elképesztően aktív vagy! :D

4 hónap alatt 2,5-3 kg 2000 kcal mellett.

máj. 11. 23:07
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
Hmm, hát az már tényleg konkrét hízás. Hát akkor nem tudom mi lehet az oka. Lehet csak egy rossz berögződés. De azt nem hinném hogy az életkornak lenne hozzá köze. :)
máj. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Pajzsmirigyed rendben van?
máj. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Elvileg igen, tavaly volt hormontérképem, ott ki kellett volna derülnie.
máj. 12. 06:37
 9/16 anonim ***** válasza:
15%

Ha éhes vagyok eszek, rém egyszerű... De azért annyit zabálni sosem szoktam....

Télen feljön pár kiló plusz, de amíg beleférek ruháimba, nem aggódom. Itt a tavasz, irány a kert, nagytakarítás, kuràndulások, bringàzások, pillanatok alatt eltűnik a plusz, és jó ideig nincs is időm elhízni.

Az elhízás, vagy a külső tartása miatti éhezés a lusta emberek hobbija.

máj. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

9

4-es válaszoló vagyok. Leírtam én mennyit mozgok, szerintem nem lehet engem lustának mondani. Mégis folyamatosan figyelnem kell az étkezésemre. Egyrészt a sok mozgástól ugye éhesebb is vagyok, másrészt meg imádok nassolni. :)

máj. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!