Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ettől lesz változás?

Ettől lesz változás?

Figyelt kérdés

Szaisztok leírnám a rutinomat

Mindennap 1550-es kaloriába vagyok yazion van hogy túl eszem néha 1600,1800 vagy ritkábban 2000-ig, tehát mikor hogy sikerül a napom, mindig változó.

Edzeni 4-5napot szoktam, ami úgy néz ki, hogy 1.nap farizom, láb edzés . 2.nap hát edzés. 3.nap farizom, láb edzés. 4.nap kar edzés. 5.nap néha csinálom néha nem milyen kedvem van hozzá az has edzés vagy szinte ilyen egész testes

Ezt az edzés rutint, 5 gyakorlatba szoktam és 3 körbe 16 ismétlés számban csinálni.

2 hónapja csinálom már ezt az élet vitelt és kiloban nagyon max ha lement - 3kg és en6ezt kevésnek is érzem egyébként, de centibe mértem magam és ott változás van 3-5centi le ment.

Most jó ez amit csinálok vagy nem? Igenis meg kell szoritsam magam kcalba és nem szabad ennyiszer el engedni magam, merr ez miatt van csak ilyen kevés fogyásom? Vélemények érdekelnének.. Köszönöm!



máj. 14. 17:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Írás hibákért elnézést kérek!
máj. 14. 17:57
 2/8 anonim válasza:
Emeld az edzés erősségét, kardió, egészségesebb étrend
máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány kg és hány centi vagy? Kell egyáltalán fogynod?
máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet pontos adatok nélkül megmondani.
máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

165cm 103kg jelenleg 21/L

És fogyás a cél

máj. 14. 21:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor tarts egy állandó kalóriát pl 1600 amivel nem ehezel de máskor se edd túl magad, vagy akkor legyenek napok amikor kevesebbet viszel be de cserébe máskor akár 2000t is. Re így hogy néha ennyi néha annyi nyilván nem fog gyorsan ütemesen lemenni a súly.

Edzésben vigyél bele kardiot is a súlyzós edzés mellé esetleg

máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így is működni fog, ahogy eddig csináltad. A heti átlag kcal számít, ha az mondjuk 1800-ra kijön, meg ugye mozogsz is, meg kéne induljon. Te tudod, te ismered magad, ha ez a laza hozzáállás kell, hogy hosszú távon kitarts, csináld így. Ha mondjuk 80 kiló leszel, érdemes lehet valami kardió jellegű edzést is beiktatni, hogy ne kelljen csökkenteni a kalória keretet, nameg egészséges is.
máj. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
máj. 15. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!