Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hizhatok attól ha sokat iszom?

Hizhatok attól ha sokat iszom?

Figyelt kérdés

1200as kcal diétán vagyok és rendesen tartom is, van hogy alá megy.


naponta megiszom kb 1 liter teát(zöldet vagy kamillát) cukor nélkül természetesen és kb 2 liter vizet.


a súlyom mégse csökken már egy hónapja


2020. dec. 19. 23:02
 1/6 anonim válasza:
42%
A víz sosem hízlal, többet kell tőle pisilned, de nem annyit, amennyit megiszol. Káros a napi 1 liter zöld tea, igyál reggel-este egy pohárral. Én is úgy csináltam, a legjobb a Dr. Chen fajta. -35 kilónál járok, és sosem megyek 1000 kalória felé, ha érdekel esetleg valami, akkor írj, szívesen beszélgetek ;)
2020. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Először számold ki, hogy a szervezeted kb. mennyi kalóriát éget el naponta. Ha ezen a számon túlmész, akkor hízni fogsz, ha pontosan annyi kalóriát viszel be, mint amennyit elégetsz, akkor se hízni, se fogyni nem fogsz, viszont ha kevesebbet viszel be, akkor fogyni fogsz.
2020. dec. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1400at eget naponta
2020. dec. 20. 02:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hízni nem fogsz a teától meg a víztől.
2020. dec. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teától, víztől sosem fogsz hízni, mivel a folyadék kiválasztása a vesének több kalória elégetését vesz igénybe, mint amennyi kalória ezekben a folyadékokban van. Kis túlzással azt is mondhatnám, hogy fogyaszt.. persze nagyon kis mértékben.
2020. dec. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Max. akkor "híznál" tőle, ha leállnának a veséid.
2020. dec. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!