Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tegnap éjszakától rengeteget...

Tegnap éjszakától rengeteget ettem, sokat hízhatok? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem tudom visszafogni magam, csak ennék meg ennék...

Ezeket ettem tegnap éjszaka óta:

éjszaka:

-1 nagy szelet pizza

-egy-két harapás gyros

-1 zsemle sonkával sajttal

-1,5 liter cola

ma:

-8 db oreo+ nagy pohár tej

-1 csomag popcorn

-kb 3 evőkanálnyi nutella

-rántotta(szalonna,kolbász,sonka,hagyma)+ 1 zsemle

-1 kis csoki

-1 db nápolyi


Egyébként nem szoktam édességet enni,tejet inni, kenyérféléket sem eszem. Nem tudom mi ütött belém, és még most is ennék valami(pizza, tészta)

Múlt héten egész jól tartottam a diétát, fogytam is.

Mennyit hízhatok ezzel? Nagy baj ha holnaptól kezdem csak újra? 160cm / 54 kg


2015. ápr. 25. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Egészségedre, ha ennyit ettél és ilyeneket! :) Most ettől miért van bűntudatod? Jól esett? Finom volt? Akkor mi itt a probléma?

Majd szépen ledolgozod, ahogy eddig is tetted! :)

Most csak szimplán megkívántad az édességeket, van ez így, velem is szokott lenni ilyen. :)

Ha sokáig megvonod magadtól az édességet, akkor egyszer csak ki fog ütközni rajtad.


Nyugodj meg, ha van akaraterőd, akkor úgy is le fogod dolgozni, azt ami feljött, már ha egyáltalán van mit.


Egyébként nem tudom, hogy mi bajod van a súlyoddal, teljesen tökéletes a magasságodhoz! :)

2015. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eléggé szenny kaják, értékes tápanyag nélküli gabonák (kivéve a rántotta) de mégis hogyan híznál 1-2 étkezéstől?


Ezt írd le légyszíves, mert kíváncsi vagyok.


Szerintem azért esik jól ilyeneket enned, mert függőséget okoz a glutén, a keményítő (és a cukor) a tejfehérjék. Tehát teljesen érthető, ha úgymond megkívánod ezeket, pozitív élményt okoz rövid távon az elfogyasztásuk. De ugye az ember megfontolja hol a hedonizmus határa, lehet egészségesen is finomakat enni, kielégíteni az ilyen jellegű vágyak nagy részét, nem kell mondjuk kokaint beszerezni ha nagyon élvezkedni akarunk.. mérték, tudatosság :)


De nem hízol 1 nap alatt, visszatöltesz glikogén raktárakat, aztán távozik belőled..

2015. ápr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még ha egy nagy pizza lenne, nem szelet és egy nagy üveg nutella... Sokan megcsinálják azt is.

Ettél s jobbára nem a legjobbakat, de a mennyiség nem olyan óriási, hogy ettől különösebben hízz...

2015. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!