Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy Magyaros pizza szelet kb...

Egy Magyaros pizza szelet kb hány kalória?

Figyelt kérdés

2021. jan. 8. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb 400
2021. jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

magyaros pizza nincs csak magyar pizza van .

Mivel a magyar dolgos nép kell a kalória úgy hogy mindegy mennyi a kalória mert le dolgozza .

2021. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Pontosan megirom neked. Tészta vastagságtól mérettől és feltettől függetlenül egy magyaros pizza szelet mindig pontosan 433 kalória.
2021. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3.Nem kéne gúnyolódni.Írtam,hogy kb.

Egy átlagos értéket szeretnék.Tudom,hogy pontosan nem lehet.

2021. jan. 8. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Múlt héten rendeltem. Egy 32-es pizzából két szelet átlagban 170 gramm volt így kb 460 kalória volt a két szelet. Ennél a pizzériánál elég sok a feltét és nem is papírvékony. Ezt vedd figyelembe. Az lenne a legjobb ha egyszer lemérnéd és ha átlagban mindig innen rendelsz akkor nagyjából tudnád. Van egy másik hely ahonnan régebben rendeltünk. Ott annyira papír vékony minden. De eleinte nem tünt fel. Meg volt hogy hány szeletet ehetek. Akkor rendeltünk erről az új helyről, lemértem és csak leszem hogy jóval kevesebb szelet mehet. Ennyivel több rajta a feltét. Akkor tűnt fel hogy a régi helyünkön már mindent kispórolnak, és ugyanannyit kérnek érte.
2021. jan. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na ugye. Mondtam hogy 433!
2021. jan. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!