Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nem tudtam megállni és megette...

Nem tudtam megállni és megettem fél tabla étcsokit. Lehet bajom?

Figyelt kérdés

A reggelivel együtt eddig 700 kcal körül járok ugy, hogy a csoki is benne volt.

Kicsit rosszul vagyok, mert gondolom megemelkedett az inzulin szintem.

Ha a nap folyamán keveset eszek akkor nem lesz baj?



2021. febr. 3. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs valamilyen cukorbetegséged ami miatt nagyon káros lenne akkor semmi bajod nem lesz. Ha csak diétázol akkor simán belefér, nem attól fogsz meghízni, hogy megettél egy két tábla csokit...

Egyél normálisan a nap hátralévő órákban, nem történt ezzel semmi gond. Ameddig nem rendszeres falásrohamokkal eszel csokit mértéktelen módon akkor semmi gond vele, ha néha eszel egy kis csokit

2021. febr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, szorulásod lesz, de ez sem biztos.
2021. febr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
1#-nek igaza van, nem egy tábla csokitól fogsz elhízni és nem egy nap diétázástól fogsz lefogyni, szóval nincs miért aggódnod :D
2021. febr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Én reggel 8-kor ettem egy teljes táblával és bekomaztam, vagyis nem tudom mi volt, de olyan álmos lettem még erősen verni kezdett a szívem és hirtelen ülve elaludtam, épp most keltem fel és kicsesett ehes vagyok.
2021. febr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyenen gondolkozol?
2021. febr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt, mikor megettem egy nap alatt egy 25 dekás nagy táblát.

Azóta mérsékelem. Havonta egyszer vagy egy torta szelet, vagy egy normál tábla Milka.

2021. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!