Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Diètázok, sportolok. Szèpen...

Diètázok, sportolok. Szèpen haladok a fogyással, de ma elszaladt velem a ló, sokat ettem. Most mi lesz. Kb.ezer kalóriával többet, mint lehetne. Nem akarom feladni az egèsz eddigit. De most elrontottam ?

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 17:18
1 2
 1/11 alletta ***** válasza:
68%
futással, biciklizéssel dolgozd le a felesleges kalóriákat.
2021. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ma nem tudtam menni sportolni. :( Ez így gáz ?
2021. febr. 26. 17:31
 3/11 alletta ***** válasza:
68%
akkor otthon végezz gyakorlatokat. pl. tele flakonos ásványvízzel, üdítővel. nincs szoba kerékpárod?
2021. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit tenned, folytasd tovább a megszokott étrendedet. Ez csak annyi hatással jár, hogy esetleg egy nappal késöbb éred el a célodat, de az is lehet, hogy éppen ettöl gyorsul be a fogyás megint.
2021. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el többször és próbáld meg elfogadni:


"Nem tudok elrontani semmit"


Nem is értem. Mégis mit rontottál volna el? Rajtad marad plusz 2 deka.. SE. Na és? Elrontani csak akkor tudod ha feladod és visszatérsz a régi étrendedhez. De úgy tartósan.


Egy egy "csalás" teljesen jó. A lényeg, hogy többségében oda figyelj.

2021. febr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Okè. Köszi szèpen mindenkinek. A nap további rèszèben visszatèrtem a diètához, nem működtettek a mostmár úgyis mindegy elvet. Majd holnap többet futok, vasárnap is lesz időm. Igen, tènyleg ez az egy nap nem tudott elrontani minden eddigit...
2021. febr. 26. 20:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Holnap picit kevesebbet eszel és minden megy tovább a régiben. 7000 kaloria kb egy kilo felszedése. Erre gondolj úgy hogy napi 5000 kalóriás kihívások vannak a neten. Nem yan könnyű azt megenni. Ráadás legalább picit regenerálódnak az izmaid, feltöltődnek szénhidráttal és a közérzeted plusz a teljesítményed is jó elsz
2021. márc. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem az edzőm konrkétan ezt javasolta mint amit ma csináltál, amikor sokáig stagnált a súlyom és nem fogytam. Bevált, újra megindultM
2021. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jajj, nagyon köszönöm. Mostmár akkor tényleg kezdek megnyugodni. Az engem èrt sèrülès miatt mèg nem tudok futni ès èhes is vagyok. Már kezdek arra gondolni, hogy erre a gyógyulásra kell az energia ennyire. Persze azóta nem találok, mint egy malac. Tényleg ebből most akkor feltöltekeznek az izmait, szerveim ?
2021. márc. 1. 19:17
 10/11 A kérdező kommentje:

Találok helyett zabálok. Javít telefonom.

Akkor egy kiló kb.5000 kcal ?

2021. márc. 1. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!