Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogytam, de rosszabb lett az...

Fogytam, de rosszabb lett az alakom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 170cm 65kg-ról indultam, 55-ig szeretnék menni, viszont most vagyok 59 és olyan mintha rosszabb alakom lenne. Eddig volt rajtam mit fogni, nagyobb combom volt meg ilyenek. Most meg borzasztó. Sajnos nem combról fogytam, inkább mellből és laposabb lett a hasam. Viszont a csípőmön még mindig van felesleg, bár genetikailag is kicsit szélesebb. Most olyan vagyok mint egy kukászsák, eddig viszont homokóra alakom volt, csak a mérlegen zavart a szám, meg a combom..:( Mit csináljak?
2021. márc. 2. 10:47
 1/8 anonim válasza:
89%
Tudsz képet küldeni? Lehet, hogy jól nézel ki, csak nem egyezik a kinézeted az elvárásaiddal.
2021. márc. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

"nagyobb combom volt"

"Sajnos nem combról fogytam"

Fuss neki még egyszer ennek a kérdésnek!

2021. márc. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerre megy le sajna a zsír mindenhonnan. Az, hogy honnan megy le először, és honnan utoljára, egyénenként változik, genetika függő.

Nekem volt, hogy felülre elég volt a 40-es felső, de a fenekem miatt, ahonnan utoljára megy le nekem a zsír, még kellett egy 44-es gatya. Gondolhatod, hogy nem örültem... Most már kezd a helyzet normalizálódni, alulra is jó a 40-42-es méret.

Két ehetőséged van:

1. Visszahízol 65 kg-ra, remélve, hogy oda rakódik, ahova szeretnéd (nem biztos).

2. Türelmesen folytatod, míg a csípődről is lemegy minden.

Amúgy neked nincs súlyfelesleged, csak minimális legfeljebb, ilyenkor már az edzés nagyon fontos! Egy jól összeállított edzéstervvel sokat tudsz formásodni.

2021. márc. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor szokott lenni, ha az ember edzés nélkül kezd fogyókúrázni.
2021. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Edzeni kéne, mert pusztán fogyás nem formásít. Lehet hogy kilóra több leszel, de formásabb


[link]

[link]

[link]

2021. márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy izomból veszítettél és nem zsíból. PL ha túl kevset eszel vagy túl kevés fehérjét, az mind ehhez vezet. Helyi fogyás viszont nincs. Én 93 kilósan, D-s kosárral kezdtem, most 68 vagyok és AA-s. Természetesen a combjaim még mindig összeérnek. Ez teljesen alkati kérdés. Általánosságban lehet javítani a formákon, ha sportolsz, mert az izom stabilizál, formásít. Viszont helyi fogyás nincs. Az viszont lehet, hogy kikandikálnak az izmok a comboknál és lehet hogy vastag lesz, de formás, vonzó
2021. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, úgy értettem, hogy nagy a combon mert onnan nem fogytam.
2021. márc. 2. 19:42
 8/8 A kérdező kommentje:
Van heti 3 úszóedzésem szóval a sport pipa. Emelett sokat erősítek.
2021. márc. 2. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!