Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1200 kalóriával mennyit...

1200 kalóriával mennyit fogyhatok kb egy hónap alatt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan kérdezték már, de vannak akik le sem írták mennyi a súlyuk stb.

Én 17 éves vagyok,174cm és 74kg.


Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2021. márc. 9. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Heti 0,5-1 kg fogyás a normális. Ha rendesen étkezel és sportolsz is akkor egészségesen le tudsz adni 4-5 kg-t is akár.
2021. márc. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3%
Én is csináltam régen ezt az ezermittudoménmennyi kalóriát, meg mikromakró okosságot, de a reggeli fánkok, délutáni piték rendre elrontották 😀
2021. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kertész Körte ***** válasza:
Itt a sport és az sem mindegy, hogy az az 1200 kalória miből tevődik össze.
2021. márc. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1200 eleg keves. Max ha egesz nap fexel. Ha sportolsz meg melozol akkor az nem eleg. Gogyni biztos fogsz de nem csak zsirbol es semmi alakod nem lesz
2021. márc. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez így nem elég infó.


Ha eddig megettél 3000 kalóriát egy nap akkor hirtelen egyik napról a masikra az 1200 bazi kevés lesz és előbb-utóbb rádjön a falásroham.


Csak referencia egy kakaóscsiga kb 450 kcal.


Fokozatosan csökkentsd a kalóriabevitelt.


Es figyelj a makrókra (feherje, szenhidrát, zsír).


Feherjeből kezdd 1 g/testsúlykilogrammal majd fokozatosan (teljen el 3-4 hét) növelheted PICIVEL.

2021. márc. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!