Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Két nap alatt plusz három...

Két nap alatt plusz három kiló lehetséges?

Figyelt kérdés

Nem rég jött meg a menstruációm, és két napja elég sokat eszek. Igaz nem eszek meg mindent, mert nem nagyon fér belém, de az utóbbi két napban nagyon sokat csipegettem mindenből.


És ma reggel három kilóval többet mutatott a mérleg. Nagyon elrontottam ezzel a diétát, vagy tényleg a havitól van?



2021. márc. 19. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűbb, hogy a menstruáció alatt vízet tart vissza a szervezeted, a legtöbb nőnek nő a súlya ilyenkor. Csipegetés biztos, hogy extra szénhidrát bevitel, ami miatt ugyan úgy vízet zárt vissza a szervezet. Nem híztál ennyit, pár nap múlva vissza áll a szokásos súlyod.
2021. márc. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Reméltem, mert már az első nap után úgy keltem fel, hogy másfél kilóval több vagyok
2021. márc. 19. 08:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell naponta méregetned magad🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ simán elég hetente, vagy inkább havonta
2021. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Palacsintaevő versenyen megvan az három perc alatt is...


Amúgy én a mérlegek szeszélyeiben látom ilyenkor a megoldást.

2021. márc. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!