Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges 10 kiló fogyás egy...

Barboo.. kérdése:

Lehetséges 10 kiló fogyás egy hónap alatt?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 19 éves vagyok és legutóbbi hazalátogatásomkor sikerült felszednem egy 10 kilót. Időm sportra egyáltalán nem marad mert az egyetem mellett csak 4 órát utazom.

Karácsony környékén újra visszamennénk. Így 65 kilosan 162 centisen nem annyira érzem jól magam. Tényleg arra lennék kiváncsi, hogy sikerült-e már valakinek egy hónap alatt sportolás nélkül jelentős súlytól megszabadulnia. Hozzátenném sportos ember vagyok világ életemben míg volt idom legalább 2 órát sportoltam egy nap.



2018. nov. 19. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolkodj már kicsit, ez heti közel 3 kilót jelentene, ami teljesen kizárt, még koplalással is.

Ami esetleg reális lehet (sporttal és megfelelö étrenddel), az maximm 3-4 kiló, több nem.

2018. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem
2018. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, mert az -70.000-90.000 kcal lenne...

Esélytelen egyszerűen

2018. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
én fogytam annyit, sőt többet is... de ne akarj... nem jó és vissza is fog menni
2018. nov. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Élsportoló (pl. boxoló), ha nagyon muszáj, le tud ennyit fogyni. De nem ajánlatos, ez nem egészséges. Főleg úgy, hogy nem sporttal, hanem ételmegvonással csinálnád. Meg miért is pont 1 hónap alatt kellene lefogynod??

Egyébként, ha nagyon nincs időd sportolni, akkor legalább a lépcsőn mindig gyalogolj. Mozgólépcsőn is akár.

2018. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges, kemény embereknek valószínűleg még gyorsabban is mehet (s ebben a víz nincs benne), de brutális kalóriadeficit kell hozzá, nem egészséges, rohadt nehéz és darálja az izmokat.

Heti 1 kiló a gyors fogyás, ami még sokaknak reális.


Nem tudom, hány hónapig etted túl magad otthon, de gyorsan felszedni sem lehet ennyit zsírban.

2018. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyél kevesebbet. Valszeg pont azért szaladt fel 10 kiló, mert a sportot abbahagytad, de az étrended ugyanaz maradt.


1 hónap alatt viszont ne akarj 10 kilót fogyni. Ez több, mint a tested 15%-a! Gondolom hízni se 1 hónap alatt híztál meg. Ha valahogy mégis sikerülne, garantálom, hogy rosszabbul néznél ki, mint most. Legyen reálisabb és egészségesebb cél: 2-3 kiló.


(Család előtt amúgy nem kéne, hogy egy kis hízás problémát jelentsen.)

2018. nov. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt az irtósok és ráadásul nagyon veszélyes... Szerintem egyedül tényleg a főállásban lévő sportolóknak sikerül de egyáltalán nem egészséges.. én 3 hónap alatt fogytam 10 kilót.
2018. nov. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!