Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriadeficithez hozzá lehet...

Kalóriadeficithez hozzá lehet szokni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy valóban létezik olyan, hogy a testem hozzászokott a deficithez így, ha továbbra is szeretnék fogyni akkor lejjebb kell vennem kicsit az értékeket?


Köszönöm ha segítesz:)



2021. márc. 22. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nincs ilyen. Hogyan lehetne? A szíved talán majd lassabban ver, a légzésed is lelassul? Kis mértékben csökkenhet az energiaigény, de jelentősen nem. Van még egy tényező. ha nagyobb súlyt adsz le, csökken az energiaigény, de nem azért, mert hozzászokik a szervezet, hanem azért, mert könnyebb lesz.
2021. márc. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én sem gondoltam, hogy ez igy működik, csak egy Facebookos kommentben láttam😄😂

Köszi a választ!

2021. márc. 22. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Hat így ebben az értelemben nem igaz, de azért mégis. Értsd:

Minél nagyobb vagy, annál több kalóriát égetsz alapjáraton. Így ha pl 100 kilorol indulsz lehet eleinte napi 2500 kalóriával is fogyni fogsz, de ha lefogytál 70 kilóra, már sokkal kevesebb kalóriára lesz szüksége a szervezetednek, így csökkenteni kell a fogyashoz a napi bevitt kalóriamennyiséget.

2021. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
Ha nagyon sokat fogysz, akkor esélyes, hogy a szervezetednek kevesebb kalóriára lesz szüksége.
2021. márc. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!