Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi köretet kellene fogyasz...

Mennyi köretet kellene fogyasztanom? Sose tudom kikalkulálni.

Figyelt kérdés

Bulgur lenne a köret. Anyum szokta csinálni zöldségesen és mellé ilyen Royal Lazacsteak lenne. Általában megeszem mind a 2-t amit adnak a csomagolásba (250g) lazac. Mennyi köretet kellene ma ennem hozzá?

Mai nap még nem ettem sokat de viszont edzettem : edzés elött egy kisebb alma volt. Ebédre saláta (jégsalátából, retekből, kaliforniai paprikából, paradicsomból) ebből ettem 320g-ot illetve ehez kb 150g csirkemellet, és a mamám készített nekem céklasalátát (almaecettel, és édesítővel) ebből megettem 120-150g-ot. Mennyi köretet egyek a lazachoz este? illtve savanyu ubit is ehetek hozzá? 183/65kg



2021. márc. 24. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Amennyi belefer a kaloriakeretedbe.

En egyebkent ebedre szoktam 100 grammot, de ez en vagyok.

Bar az nem tiszta, hogy most fogyni akarsz, vagy hizni. Ezzel a sullyal gondolom hizni.

2021. márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tartani akarom
2021. márc. 24. 13:22
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Sztem túl sokat eszel a húsokból.

Bulgurból szárazon mérve hivatalosan 80-100 gramm számít egy adagnak, de az a normál adag. Nekem pl. 60 gramm bőven elég. Ugyanez vonatkozik a rizsre, tésztára, egyéb gabonákra (pl köles, hajdina), tarhonyára is.

Ha krumpli a köret abból többet lehet enni, 150-250 gramm között. Zöldségből (párolt vagy saláta) még többet, 2-300 grammot.

Számold ki, mi fér bele a kalória keretedetbe!

2021. márc. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. márc. 24. 13:26
 5/6 anonim ***** válasza:
szuper kajákat csinál anyukád és a nagymamád (vagy ha mindkettő anyukád volt, akkor ő :) ), nyamm. :))
2021. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is örülök hogy ilyen helyzetben vagyok :)
2021. márc. 24. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!