Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mi a tapasztalatok a Koplalással?

Mi a tapasztalatok a Koplalással?

Figyelt kérdés
Előnye, hátrányai, mit éreztél közbe, mit éreztél utána, stb.

2021. márc. 28. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rájöttem, hogy jobban megéri normálisan táplálkozni és akkor nem jár szenvedéssel a diéta.
2021. márc. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: nem éri meg.

Megvontam magamtól minden vitamint. Azóta törik a körmöm, a hajam és zabálási rohamok törtek rám.

2021. márc. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tripla visszahízást.
2021. márc. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy oltári nagy hülyeség. Nem éri meg. Normális emberek a végtelenségig nem tudják csinálni, max aki a fejében beteg ( pl anorexiások). Így aztán amit esetleg lefogysz az többnyire sokszorosan visszajön, és egyre nehezebb lesz fogyni, mert rámegy az egészséged.

Nekem több jojóeffektusom is volt életemben. Minden alkalommal egyre több és gyorsabban jött vissza, miután már nem bírtam tovább. Nagyon beteg lettem, aztán már féltem, hogy meg fogok halni.

Sokkal egyszerűbb drasztikus fogyókúrák helyett egy a korábbinál egészségesebb életmódra váltani amit NEM hagysz abba, tehát nem fogyókúraként tekintesz rá, el kell kezdeni életmódszerűen rendszeresen mozogni, evés nélkül megtanulni kezelni az érzelmi problémákat satöbbi.

2 éve adtam fel a fogyókúrákat, koplalást meg hasonlókat, és életmódot: étrendet, aktivitást és szemléletmódot váltottam. Azóta -83 kg, lassan közeledem a fogyási szakasz vége felé. Talán még 1-2 év és megleszek😊. Még nem értem el a célom, de életveszélyesen elhízottból visszamentem szimpla túlsúlyra, és már most is egyértelmű számomra, hogy életem legjobb döntése volt, hogy elhatároztam, soha többé nem fogok koplalni.

2021. márc. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kipróbáltam még kis naiv koromban, kb ment 1 napig, a fáradságtól csak feküdni tudtam, aztán nem bírtam tovább és felzabáltam a hűtőt.


Szóval nem sok értelme volt, szerintem más végkifejlettel is CSAK HÁTRÁNYA van a koplalásnak.

2021. márc. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azóta is bánom...Hajhullás, sápatság, fazékonyság, erőtlenség, kimaradt menstruáció, szapora szívverés, ájulás, fülzúgás és még sorolhatnám... Ne kezj bele ❗
2021. márc. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

2 éves kérdés de leírom hátha látja valaki.


Koplalással fogytam 2 hónap alatt 40 kg-t. Leginkább attól féltem, hogy kopaszodni fogok, de nem igazából gyorsabban is nő a hajam, de nem hiszem, hogy emiatt. Nem fogok hazudni láttam, hogy mindenki nagyon fáradt lesz én simán lefutottam napi 14 km-et. 1000 kalóriát ettem egy nap úgy hogy a minimum 2300-at kellett volna ennem ha fogyni akarok. Szóval ti tudjátok. Szerintem rengetegen rátesznek pár lapáttal, több női és férfi ismerősöm is kipróbálta és nem voltak rosszul, sőt több km-et mozogtak néha, mint én

2023. aug. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!