Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalással és Hashajtóval...

Koplalással és Hashajtóval lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Nos én rendes étkezéssel és rendszeres sportal fogytam 10 kg ot! Viszont van egy barátnőm aki a koplalást és hashajtózást szeretné választani! Az én kérdésem az hogy ez lehetséges ? Arra kérlek titeket hogy irjatok nekem tapadztalatokat hogy majd megmutassam neki! Jokat es roszakat is varok!

2017. máj. 22. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
kiloban biztos konnyebb lesz mert kimegy belole minden viz. de hogy szar fog kinezni az biztos es a legfontosabb korhaz lesz a vege.
2017. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
en szedtem kapszulat, amitöl megy az ember hasa.nem lettem könyebb.penzkidobas.van egy jó zsiregetö, ha szedn akar vmit.revex 16.nem leszel éhes.15 kg fogytam 1 hónap alatt.
2017. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En pont igy fogytam le par eve és nem hiztam vissza. Így lehet a leghamarabb lefogyni. Óriási akaraterő kell hozzá es önuralom. Szédüléssel,gyengeséggel,alvászavarral,depresszióval,hajhullással jár. Ja es mivel nincs az embernek energiaja igy sportolni nem tud,igy eleg szarul nez ki a test. Ja es a falasroham eljlkerulhetetlen. Nem tudsz megalljt parancsolni magadnak,igy sajnos bulimiaval jar..
2017. máj. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

16:11

és közben rendesen ettél? és sportoltál?

2017. máj. 22. 16:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, koplalással mindenki lefogy, még szabad akaratból is, ha elég őrült ahhoz, hogy ezt csinálja... Egészségtelen, rossz módszer.
2017. máj. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

16:13

mit szedtél?

2017. máj. 22. 16:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Hunyadi vizet ittam meg neha szűztea forte kapszulat
2017. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha szeretné, hogy idővel az oldalán kakiljon (sztómazsák), akkor hajrá, fosókúrára fel!
2017. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!