Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2hét koplalással mennyit...

2hét koplalással mennyit fogyhatok? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
22éves vagyok és 164cm és 66kg. Le szeretnék fogyni pár kilót, tudom a koplalás nemjó dolog, de most sürgösen kellene. két hét alatt látható lenne az eredmény? Csak nagyon keveset ennék, gyümölcsöt, zöldséget...
2011. nov. 28. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:

két hét koplalás nekem -4 kiló lett.

168 cm 68 kg -ról 64-re!

de visszajött mind, plusz 1el több (igaz pár hónap alatt)

2011. nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem egy hét után 4 kiló. 63 voltam és 59 vagyok. kb 300-500 kcal naponta. nem ajánlom, csak azért eszek ennyit mert beteg vagyok és hányingerem van..
2011. nov. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 het koplalassal 2-3 kg, nah de mondjuk,rajtam minden leadott illetve felszedett gramm meglatszik. 173 cm, most 55 kg.

Ha utana folytatod a megszokott etrendedet, akkor visszalopakodnak a kilok, viszont, ha csak egy kicsit is csokkented a bevitt kaloriak szamat, akkor akar meg is tarthatod a koplalas utani testsulyod+ nagyobb kedved lesz mozogni, ami elosegiti,h a kilok tovabbra is csokkenjenek v legalabb is stagnaljanak.

2011. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit értesz koplalás alatt, de én hasonló magassággal és hasonló súlyról indulva egyszer hetekig nem ettem semmit, mert lelkileg totálkáros voltam. Ha jól emlékszem, az első két hétben 5-7 kiló ment le.
2011. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
3-4 kg
2011. nov. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ajánlom a Harcosok étrendjét. Szerintem egész hamar látszik a változás, de nem kell éhezned. Lehet, hogy furcsán hangzik elsőre az elve, de jó. :)
2013. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!