Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogyókúrázók! Nektek mennyi...

Fogyókúrázók! Nektek mennyi kg ot sikerült leadnotok mennyi időn belül?

Figyelt kérdés

2021. márc. 31. 15:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
4 hónap-10 kg
2021. ápr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hány kg/cm, fiu/lány?
2021. ápr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

2 hónap alatt dobtam le 10 kg-ot. Még egy 5-öst szeretnék levarázsolni. Életmódot váltottam.


Ha nasizni akarok, akkor cukormentes csoki (1 szelet), vagy kölesgolyó.

Változtattam az étrendemen.


Naponta megyek kocogni, minden nap jógázom egy órát és az ellipszis trénerrel is edzek heti 3x.

2021. ápr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
61%

Párom életmódot váltott. 130 kg volt mikor megismertem 8 éve. 1 év alatt lement 68 kilóra. Féléve masszívan tartja a súlyát, nekem még ég a pofám mert lassan izmosabb mint én. 😂


Szóval. A diéta azért rossz, mert sokan azt mondják vége. Aztán visszahíznak. Ez a jojó effektus. Életmódváltás kell. Olyan, amit tudsz tartani egy életen át.

2021. ápr. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
#14 a párodnak miben nyilvánul meg az életmód váltása? Miken változtatott? Szokott tartani csalónapot?
2021. ápr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

#15


Rendszeresen mozog. Séta, valamint súlyzós edzés. Emelett nagyon megnézi mit eszik. Régen bármit megevett ami étel, és elé került. Sőt, 2-3 tányérral.


Most edzés napon reggelire például eszik natúr zabot, amibe kerül fahéj, alma, és banán. Tízóraira magának készít shake-et. Banán, alma, kivi, víz, édesítőszer, és egy kupak kollagén. Ebédre, saláta, ami paradicsomból uborkából, kaliforniai paprikából, jégsalátából áll. Mellé csirke vagy pulyka mell olívaolajban kisütve, esetleg pácolva. Desszertnek egy sport szelet, vagy 80-85%-os étcsokoládé. Kb 20 g.

Uzsonnára 3 szelet rozskenyér, tartósítószer mentes majonézzel megkenve. Vacsorára ismét a gyümölcs turmix, és egy két alma.

Emelett női multivitamint szed, és L karnitint.


Igen, szokott enni csokit, cukormentes energia italt, kv-t, tojást, stb..,


A csalónapnak semmi értelme. Az életmódváltás egy olyan dolog, amit tartani tud az ember élete végéig. Azaz nem kell megvonni a finomságokat amit szeret az ember, csupán mértéket kell tartani. Még mekis kaja is beleférhet, ha nem minden nap azt eszik az ember kétpofira. 2 hétben egyszer be lehet iktatni. A mozgásra és a bevitt ételek minőségére, azok macroira és kalóriára odafigyelve.


Remélem tudtam segíteni. Szívesen adunk tanácsot.

2021. ápr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

#16 ohh nagyon nagyon szépen köszönöm a választ!😊

És nagyon gratulálok a párodnak!!

2021. ápr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!