Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy tányér tészta kalóriáit...

Egy tányér tészta kalóriáit hogyan kell számolni?

Figyelt kérdés

Megfőzöm a tésztát, ráteszem a feltétet és a kettő kalóriáit összeadom?


Illetve: a tésztát ugye főzés után kell mérni? És a csomagoláson feltüntetett tápérték is a főtt tésztára vonatkozik?


Köszönöm, ha valaki segít, kicsit összezavart ez... :)


2021. ápr. 7. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Így van. Egyszerűen összeadod. Nem a nyers tésztára vonatkozik. De ha nem vagy biztos magadban, akkor használd a kalóriabázist neten
2021. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A nyers tésztára vonatkozik, mivel annak a súlya attól függ, hogy mennyire főzöd meg, és más mennyiségű vízet vesz fel ízlés szerint.
2021. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Bocsánat akkor, ha rosszul írtam, én teljesen abban a hitben voltam eddig, magamnak is úgy számoltam, hogy a főzöttre vonatkozik :/
2021. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor lehet mégis egyszerűbb az internetes adatokat használnom a csomagolás helyett. :)
2021. ápr. 7. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!