Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Dieta alatt nagyon rossz...

Dieta alatt nagyon rossz választás a tészta?

Figyelt kérdés

Sima(NEM durum,teljes kiörlésű stb.)teszta mennyire hízlal.

Egy normal adag(1 tanyernyi) tészta kb hany kcal?

Belefér a diétába?

Rosszabb mint a rízs vagy a krumpli?



2017. júl. 26. 18:12
 1/5 anonim válasza:
Nem rosszabb,hanem egyenértékű.Talán a legrosszabb,amit választhatsz a kenyér és a kristálycukor után.
2017. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha belefer a keretbe siman mehet.Egy tal az kb 400-500kcal lehet,en szoktam enni csak ugye sz@r ugy mert megeszem ebedre akkor spagettit (800-900kcal)..nap tobbi reszeben meg ehezek mert alig marad kaloriam:(
2017. júl. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Több okból nem ajánlott, de bármivel fogyhatsz, csak jó legyen a deficit (s azért nagyon rosszul se egyen az ember, pl. ne hanyagold el a fehérjét ésatöbbi).

A tányér nem mértékegység.

Ha engem kérdezel, rosszabb, mint a rizs vagy a krumpli, mert gluténtartalmú, amúgy mind viszonylag gyors összetett ch s kit ez laktat, ki az, engem egyformán nem laktat egyik sem.

Ha annyira fontos neked s belefér a napodba s a táplálkozási elveidbe, eheted.

2017. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem tányér, hanem grammra kell mérni a bevitt energiát.

nincs baj a tésztával, tarhonyával, galuskával, csak nagyon hamar éhes vagy utána, és elviszi a napi bevihető kalória zömét..néha belefér, ha éppen bűnözni akarsz...akkor hizlal.

egészséges embernek mindegy, hogy rizs, krumpli, vagy tészta van a tányéron. a cukorbetegeknek, és hasonló betegségben szenvedőknek viszont nagyon nem mindegy.


Amióta cukros vagyok, azóta nem ehetem a kedvenc paprikáskrumplimat galuskával, benne parasztkolbász karikákkal, hozzá fínom lipóti krumplis kenyérrel...

...egészséges szervezet (még)bírja...(egy darabig)

2017. júl. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Se a krumpli, se a rizs nem rossz. Sőt. Alacsony a zsírtartalmuk, sok szénhidrátot tartalmaznak, ami a szerzetünk legkedvezőbb energiaforrása. Kalóriadeficit=fogyás
2017. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!