Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Makro arány 40bmi-ről fogyókúr...

Makro arány 40bmi-ről fogyókúra esetén, ha közben izmot is szeretnék építeni/megtartani?

Figyelt kérdés
25/F, súlyzós edzés mellé. Nem akarok skinny fatté fogyni
2021. ápr. 10. 02:48
 1/2 anonim ***** válasza:
19%
Az izomépítés legyen másodlagos, a legfontosabb most a BMI ledolgozása. Kezdő fogyókúrázónak, életmód váltás elején rettentően nehéz izmot építenie. Sőt, több forrás szerint csaknem lehetetlen. Az izomnak kell a szénhidrát, viszont a legtöbb diéta azzal kezd, hogy visszaveszi annak a bevitelét drasztikusan. Én is próbálkoztam vele anno és nagyon lassan fejlődtem és a súlyvesztés rovására is ment. Amit tehetsz, az az, hogy a fogyás során gondoskodsz a megfelelő fehérje bevitelről. Ezt kiszámolja neked bármelyik mikro/makro kalkulátor. Arra dobhatsz még 10-20 extra grammot. Én azt tanácsolom, hogy minél hamarabb add le a súlyfelesleget, majd kezdj el egy olyan étrendet követni, ahol emeled a kalória\szénhidrát bevitelt és mehet az izomépítés.
2021. ápr. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kezdokent tudsz formalodni fogyas kozben is. De a genetikadon is mulik persze. Jol osszerakott edzes kell, kemeny sulyzos edzes+kardio.
2021. ápr. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!