Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan működik ez a kalóriadef...

Hogyan működik ez a kalóriadefficit?

Figyelt kérdés

IR 160 gramm ch diétát kell csinálnom, de mostanában egy deka sem mozdul.. Bár sokszor a 169 gramm szénhidrát sincs meg, mert a tízórai rendszerint kimarad a késői kelés miatt.

172 cm és 67 kg vagyok, nem szeretnék több 10 kilókat ledobni, csak körülbelül 3-4et..

De nem értem ezt a kalóriadeficitet.. ha az oldalak/alkalmazások szerint nekem 1500 kalóriára van szükségem, akkor kevesebbet, 1000 kalóriát kell bevinnem a szervezetembe vagy hogyan is működik ez? Vagy az 1500 kalóriát már alapból így számolta ki?



2021. ápr. 26. 19:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
58%
Kinek a szakértői véleménye ez? Forrást továbbra sem sikerült mellékelni. Atkins hol állítja, hogy nem kalória deficitben lehet fogyni?
2021. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

fogyás hízás hormonális okai


https://www.youtube.com/watch?v=Tgy15h6VjhY


talán tanulsz belőle valamit, ha hajlandó vagy végighallgatni, odafigyelni és felfogni.

2021. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezerszer leírtam már, hogy miért hülyeség, amit mond. Ez továbbra sem forrás. Ő sem hivatkozik semmire, csak mondja a vakvilágba a hülyeségeit. Érdekes az is, hogy amikor a kommentek között valaki ellent mond neki, azokat teljesen ignorálja.
2021. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Végig sem halgattad. Voltak hivatkozások: betegségek, hormonok konkrét megnevezése és leírása is, hogy mi hogyan működik a testben.

De amúgy az ilyeneknek mint te, csak addig nagy a szátok amíg nektek személyesen nincs valami durva hormonális problémátok, amíg nem tapasztaljátok meg a saját bőrötökön, hogy bármilyen szigor ellenére nem megy a fogyás.

Nekem is csak addig nem ment a fogyás ( minden próbálkozás ellenére sem), amíg meg nem értettem a hormonális hátterét. Azok alapján változtattam és működik.

Sosem mondtam hogy az össz energiabevitel egyáltalán nem fontos, csak annyit mondtam, hogy màsodlagos, az egyéni anyagcsere és a hormonrendszer működésének fontosságához képest. Te viszont akarattal minden szavamat kiforgatod.

Egy egyetemet végzett, nevét, arcát vállaló dietetikus által megosztott információ pedig hitelesebb forrás, mint a neten talált xy által írt cikkecskék amiket egy névtelen arctalan idegen osztogat gyakorin.

Emellett a saját tapasztalataim is az ő hitelességét igazolják. Ennyi.

Mellesleg Dr Atkins is a magas inzulinszintet emeli ki leginkább az elhízás kapcsán.

2021. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igazán érted, mi az, hogy hivatkozás. Tudod, mint ami egy szakdolgozatban vagy doktori disszertációban van. Hormon problémával is kalória deficit kell a fogyáshoz, csak sokkal nehezebb. Figyu, nekem ehhez már ennyi hónap után nincs energiám. A neten talált xy cikkecskéket a világ vezető dietetikai szövetségei írják, pont hogy a Pödör egy senki az említett szakemberekhez képest, akkor is, ha te nem ismered őket. Könyörgöm, egy olyan nőről beszélünk, akkor szerint létezik helyi zsírégetés.

Ha én mondok könyv címeket, akkor elolvasod azokat?

2021. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell semmi ilyesmi. Soha nem is kértem. Nekem ez a nő és a hitelessége bizonyított . Pont!

Te abban hiszel amiben akarsz, meg én is, aztán mindketten megosztjuk a nézeteinket,tapasztalatainkat, mint mások is és kész. Már ha egyáltalán neked van releváns tapasztalatod, van/ volt e hormonproblémád, te konkrétan küzdöttél valaha úgy igazàn komolyabban a súlyoddal fél életedben, és nem csak a régi ezer éve elavult " áltudományos tényeket" puffogtatod csak.

Ha nincs hozzá energiád, az örvendetes, akkor le is szakadhatnál rólam. Kötözködhetsz akár a 90 napos fogyókúránál, Atkinsnél is, vagy Norbihívőknél is. Vagy nekem mindegy.

Hirdesd az igét, amit te hitelesnek gondolsz, ahogy azt teszi mindenki más is itt, ki- ki a saját meggyőződése szerint.

A kérdezők meg majd választanak utat maguknak, kitapasztalják mi jó nekik, mi nem.

Egyszer majd rájönnek, hogy halál felesleges ezer valahány kalórián vegetálni. Vagy nem, és éheznek egész életükben, mert azt hiszik csak ez az egyetlen út.

2021. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Hol írtam ilyet, hogy ezer valahány kalórián kell vegetálni? Pont az ellenkezőjét hirdetem, hogy enni kell, csak nem szemetet. A kalóriadeficitben fogyás és az ezer valahány kalórián vegetálás szerinted ugyanaz?

Ne aggódj, mást is ki szoktam javítani, ha hülyeséget ír, nem csak téged. :)

2021. ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!