Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan működik ez a kalóriadef...

Hogyan működik ez a kalóriadefficit?

Figyelt kérdés

IR 160 gramm ch diétát kell csinálnom, de mostanában egy deka sem mozdul.. Bár sokszor a 169 gramm szénhidrát sincs meg, mert a tízórai rendszerint kimarad a késői kelés miatt.

172 cm és 67 kg vagyok, nem szeretnék több 10 kilókat ledobni, csak körülbelül 3-4et..

De nem értem ezt a kalóriadeficitet.. ha az oldalak/alkalmazások szerint nekem 1500 kalóriára van szükségem, akkor kevesebbet, 1000 kalóriát kell bevinnem a szervezetembe vagy hogyan is működik ez? Vagy az 1500 kalóriát már alapból így számolta ki?



2021. ápr. 26. 19:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg romokban az oktatás ha ilyen hülyéket nevelünk ki.
2021. ápr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Úristen, hova fajul ez a világ, csak egy egyszerű kérdést tettem fel, b+ !!!!!

Hol tart az oktatás, ha ilyen emberek is léteznek, mint te?!

2021. ápr. 26. 20:02
 3/27 anonim ***** válasza:
62%
Te tényleg ilyen hülye vagy, hogy nem érted mit jelent a kalóriadeficit?
2021. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Menj már innen, ennyire unalmas az életed? Köszönöm, de nem vagyok kiváncsi a válaszodra, hagyd meg ezt a lehetőséget a normális embereknek!

Max te vagy a hülye, na pusza

2021. ápr. 26. 20:05
 5/27 anonim válasza:
85%
Sziaa, a neten vannak kalkulátorok, amihez ha meg adod a súlyod, magasságod stb akkor kapaz egy szamot amennyi kaloriara van neked szukseged a szinten tartashoz. Pl ahogy te irtad ha 1500 kaloriat eszel akkor nemis hizol es nemis fogysz. A kaloriadeficit azt jelenti hogy ha ennel a számnál kevesebbet eszel akkor fogyni fogsz, szerencsed van mert ezek a kalkulatorok aztis meg adjak hogy ha pl te heti 1 vagy fel kilot szeretnel fogyni( ez az egeszseges) akkor mennyit kell enned. Es ne dolj bele a hulye eheztetos dietaknak, 1200kaloria alatt ehezesnek szamit, ha nagyon keveset eszel a tested elkezd raktarozni es azert is lehet hogy nem fogysz, ami meg fontos sok viz, egeszseges mennyiségű alvas es sport ☺️☺️ van egy mobilos applikacio yazio a neve az sokat segithet neked
2021. ápr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%
Degenerált...
2021. ápr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Már ne is haragudj de ki a f*szom vagy te, hogy másokat degradálsz ok nélkül? Egyáltalán ki kérte hogy kommentelj? Szerintem ez az oldal pont arra van, hogy amit az ember nem tud, azt kérdezze meg. Max anyád a degenerált, hogy ilyen kölyköt nevelt, aki ismeretlenül beleáll a másikba, mert éppen az ő élete unalmas.

Na mostmár kotródj innen szerintem.

2021. ápr. 26. 20:12
 8/27 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös, nagyon szépen köszönöm a segítségedet, a magyarázatot!😊🙏
2021. ápr. 26. 20:13
 9/27 A kérdező kommentje:
Egyébként a YAZIO alkalmazást használom, be is állítottam mindent, hogy fogyni szeretnék, így adott ki 1500 kalóriát. Ezért nem értettem, hogy ez már a kevesebb kalóriával számolt érték, vagy mi, szóval ezért nem hinném, hogy degenerált vagyok😀
2021. ápr. 26. 20:18
 10/27 anonim ***** válasza:
74%

A FOGYÁS ALAPEGYENLETE

A legegyszerűbb tényre hívnánk fel a figyelmed. Akármit is sportolsz, akármit is eszel, akkor fogsz csak lefogyni, ha több kalóriát égetsz el, mint amit megeszel.

Valójában ez a fogyás alapegyenlete, ne dőlj be a csodákkal csábító hirdetéseknek.


Idézet a kaloriabazis.hu-ról

2021. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!