Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sütés után a croissant nehezeb...

Sütés után a croissant nehezebb lett?

Figyelt kérdés

Jó kenyér-nek a csokis croissant-járól lenne szó. A honlapon azt írják 1 darab 90g. Kalóriabázis app-ot használom és ott is ugye az van hogy 90g. Viszont én lemértem itthon és 120g volt. Lehetséges, hogy a 90g az sütés előtt volt lemérve és után "nehezebb" lett? Mert most így nem tudom, hogy 90 vagy 120g-mal számoljak...

Még annyit szeretnék hozzátenni, hogy nem kérem az olyan kommenteket, hogy "ha már ilyen selejtet eszel, akkor ne érdekeljen hány kalória van benne" és társai. Tényleg nem hiányzik, hogy idegenek elkezdjenek leszidni mert meg mertem enni egy croissant-t. Úgyhogy amennyiben a kérdésre nem tudtok válaszolni légyszíves kíméljetek meg az ilyenektől. Köszönöm.



2021. ápr. 30. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
A megadott kalóriaértékek a kész süteményre vonatkoznak, amit vettél valószínüleg nagyobb méretü. Szóval a 120 g-mal számolj!
2021. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
ugyan mégis mi baj lenne azzal, ha megeszel egy croissant-t? vagy ha minden nap megeszel egy croissant-t? ahogy az 1-es mondta, ez most épp ekkora, ha átlag 100grammal számolsz, akkor mérni sem kell (vagy mindig 120 grammal, akkor még azt is beleszámoltad, hogy ami a honlapon van kalóriaérték, az is csak egy becslés, és simán valószínű, hogy eleve több is).
2021. ápr. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
2021. ápr. 30. 12:15
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyébként itt van az oldal:

[link]

[link]

2021. ápr. 30. 12:20
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
az a 90g csak irányadó, nem kötelező pontosan 90g-nak lennie a terméknek, de minimum annyinak kell lennie
2021. ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!