Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Így lehet, hogy hízni fogok?

Így lehet, hogy hízni fogok?

Figyelt kérdés

Szombaton voltam Bécsben, adventi vásárban, és nagyon sokat ettem. Tudom, hogy egyszeri alkalomtól nem lehet hízni, éreztem is, hogy kb "átrohan" rajtam a kaja

Vasárnap, és hétfőn normálisan ettem, amennyi súlytartó étrendhez kell

Kedden kicsit (kb 800-1000 kcallal) többet ettem, bár ebből valamennyit elégettek koncerten való ugrálással, lökdösődéssel

Szerdán kb 100-zal ettem többet, amit igyekeztem elégetni, de nem tudom, sikerült-e :/

Ma ettem 660 kcalt (kb) + egy szelet sajtos-sonkás-kukoricás pizzát (60 centisnek a tizede kb) egy mogyorós croissant és 5-10 mézeskalácsot (nem tudom az összetevőket, osztálytársam csinálta, de hab csak 3-on volt), ami tudom, hogy sok :/

Mivel így egymás után több napig többet ettem, mint kéne, lehet, hogy hízni fogok? (A súlytartó limitem egyenként 1560 kcal)



2016. dec. 8. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, hogy élsz még? Nem veszed észre, hogy dagadt hájas disznó lettél?

Remélem lejön az irónia... De ha tényleg ennyire rettegsz a hízástól, akkor ott van pár probléma a kis agyadban. (ez összesen max 2000+ kalória volt, de ha még több, akkor is csak fél kilót hízhattál, ami ugye nem látszik meg, max a mérlegen)

2016. dec. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez már beteges..1560 nagyon kevés
2016. dec. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

My Fitness Pal szerint annyi kell... egyik oldal sem írt 1600-nál többet, amit néztem

Egyébként egyáltalán nem kevés, sokszor nem is eszek annyit csak 1400 körül, mert nem kívánok több kaját

Nekem tökéletes ez a mennyiség az aktivizásomhoz, ha kevés lenne, fogynék vele, de nem így van

2016. dec. 10. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!