Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy fordíthatom a csalónapot...

Hogy fordíthatom a csalónapot a fogyás javára?

Figyelt kérdés
Azaz hogy érdemes a diétától való ideiglenes eltérést csinálni, ha már unom a "banánt"?
2021. máj. 1. 15:48
 1/10 anonim válasza:
100%

Úgy hogy bármit ehetsz naponta csak arra kell figyelni hogy a kalóriadeficit ugyanannyi legyen.

Tehát ehetsz egy kis csokit de akkor ugyanannyi kalóriát vigyél be mint eddig. Ha nem számolod akkor a norbi update termékek, Active , gyümölcsök tökéltesek az édesség pótlására! Ma már mindent megtudsz csinálni egészségesen csak a cukor helyett édesítőszerrel a búzaliszt helyett pedig zabliszttel csináld az ételeket stb...

Ha pedig ez az opció sem tetszik akkor megnyugtatlak egy héten egyszer csalhatsz! Peldaul ha pizzat akarsz enni akkor egyel de ne egyel mast ebédre de ezeket mind egy heten egyszer. Ha pedig kisebb édességeket szeretnel enni akkor ugyanigy de akkor mar ne hagyd ki az ebédet csak kevesebbet rakj a tányérra

2021. máj. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy a csalónapból nem lesz csalóhét, meg káros életmód. Hanem utána visszatérsz az egészségeshez, néha pedig megengedsz magadnak kilengéseket. Annyi belefér a diétába.
2021. máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Meg ne csalonap legyen hanem csaló etkezes. Egyik étkezésed valtsd ki a megtervezett étrendedbol és ennyi. Esetleg plusz aktivitást adj hozzá a napokon. 2 hetente bőven elég megejteni a csaloetkezest.
2021. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nem válik túl gyakorivá a csalónap, viszont a kitartást nagymértékben javíthatja havi 1-2 ilyen laza nap amikor megengedsz magadnak olyasmit amit a mindennapokban jobb nem enni, ha az egészséged fontos.

Én havi 1 ilyen napot tartok. Ennek is köszönhetem, hogy 26 hónapja kitartok, és ezt így életmódként tudom tartani a végtelenségig:)

2021. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

Életmódként tartod a kalóriadeficitet?

2021. máj. 1. 19:04
 6/10 anonim ***** válasza:
A havi 1 csalónapra, és az egyébként betartott diétámra céloztam, hogy élethosszig meg tudom tartani:)
2021. máj. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6

Én meg a diétádra vonatkozóan kérdeztem, hogy kalóriadeficiten alapul-e.

2021. máj. 1. 19:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mennyit ettem régen kalóriában, nem számoltam ki utólag. Csak azt tudom, hogy nagyon sok szénhidrátot ettem, rosszinőségben, és most meg abból eszem a legkevesebbet. Most se igazán foglalkozom kcal számokkal fogyás alatt.
2021. máj. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
* rossz minőségben
2021. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Begyorsul az anyagcsere
2023. márc. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!