Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sós/fűszeres kalória szegény...

Sós/fűszeres kalória szegény nasi?

Figyelt kérdés

Van ötletetek? Lehetőleg liszt, zsiradék mentes. Mindegy, hogy házi készítmény, vagy bolti, csak rengeteget lehessen belőle enni, és fűszeres legyen. Nem lenne baj, ha pl keksz jellegű lenne.

Nagyon sok édes nasit eszek (gyümölcsök, zabkása, turmixok), de herótom van már az édestől, viszont az a típus vagyok, aki unalmában eszik. Jó lenne valami, amit el lehetne csipegetni délután bűntudat nélkül 😁. (semmiképp ne zöldség, mert reggelihez is azt eszek, az ebéd meg mindig vegyes saláta) kösziiiiiii ☺️



2021. jún. 5. 21:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Pedig kipróbálhatod a retek chipset.Vékony karikákra vágod,fűszerezed ahogy akarod,kicsit olivaolajjal is megkenheted és sütőbe kisütöd
2021. jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
11es: ebédre egy bazi nagy tál zöldséget eszek. Ebbe van minden friss zöldség, ami épp kapható. Ezek után annyira nem vágyom ugyanarra a zöldségre, még más formában sem. Ugyanezen okból nem eszek zellert mártogatva se pl, mert miután egy fél csomaggal bemonyok ebédre, nincs túl nagy ingerem pár óra múlva újra azt rágcsálni. A csicseriborsó azért tetszett meg, mert még sose ettem, ezáltal nem untam meg. Ráadásul saliba úgysem fogom tenni.
2021. jún. 6. 12:04
 13/19 A kérdező kommentje:
Csicseri: kipróbàlom mindenképp. Első körben csak Tesco esik útba, de ott is biztos lesz. Szuper vagy, köszönöm az ötletet, majd szerdán referálok, h így milyen lett 😁
2021. jún. 6. 12:05
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

# 13 az aldiban van olyan fajta ami már fűszeres és meg van sülve


Amúgy meg ami nekem nagy kedvencem az a zacskós leves: nagyon sós, nagyon mű, nem sok kcal csak sajna egészségtelen


Esetleg cottage cheese sóval + hagymával meg amit szeretnél bele


Popcorn, kuki, kölesgolyó: tök nagy a térfogata


Ropi: ez zacsi kevesebb 200 kcalnál, és elvan vele az ember egy darabig

2021. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

14es: na igen, a zacsis leves... Nagy gyengém 😁😁. A bögréseket szoktam csinálni, és hát igen, ha rám tör a vágy, lecsúszik egy délután akár 2-3 adag is... Szerencsére már azzal is megy az idő, h megcsinálom, meg kihül... De azért hosszabb távon nem ez a megoldás a kérdésemre 😁😁😁


A cottage cheese-t próbáltam sok féle módon, de nekem nem jön be sajnos, pedig tök univerzális, és egészséges is 😕


A többinek túl magas a kalória tartalma ahoz, h velük töltsem a délutánokat.

2021. jún. 7. 10:33
 16/19 A kérdező kommentje:

Csicseri: na, kipróbáltam. Egyszerűen isteni frissen, igazad volt! Sült krumpli fűszert szórtunk rá, és fenséges!


De (csak hogy semmi ne legyen tökéletes :(), pár óra múlva már elég tottyadt, rágós lett. Kíváncsi vagyok, holnapra milyen lesz.


Mindenesetre ez eddig a legjobb ötlet amit kaptam, és biztos, h állandó nasim lesz ☺️


Ettől függetlenül, ha van még ötlete valakinek, örömmel fogadom ☺️!


Neked meg, kedves "Csicseri" , örök hálám! ☺️

2021. jún. 9. 19:37
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon nagyon örülök, hogy ízlett! Egészségetekre❤️
2021. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
14es: meglestem, amit írtál. Van tényleg, több ízben is kapható, de nagyon magas a kcal tartalma :/. Azért köszönöm a tippet!
2021. jún. 10. 13:17
 19/19 orton ***** válasza:

Natúr mogyi popcorn, 200ft asszem 200g, ami nincs kipattogtatva.

Túzhelyre teflon serpenyő egy fedéllel, jól felhevíteni és mehetnek bele simán a popcorn szemek(SEMMI VAJ, SEMMI OLAJ és nem nem ég oda ha figyeled). Teljesen jól kipattognak.


Annyi a bibi ugye h száraz, így a só nehezen tapad meg rajta. Én Lucullus márkájú tejfölös krumpli fűszersóval szoktam megszórni.



Azért arra figyelj nyilván, hogy még a natúr popcorn az egyik legjobb és legkevésbé egészségtelenebb rágcsa, attól még BÁRMITŐL hízhat az ember ha sokat eszik, még akár csirkemelltől és salátától is ugye.

2021. jún. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!