Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Cukkini, karfiol, póréhagyma,...

Cukkini, karfiol, póréhagyma, paradicsom; ebből milyen köretet készíthetnék roston csirkemell mellé?

Figyelt kérdés

Gondoltam a 2 előbbitt egymásra pakolva egy jénaiban lefedve megpárolom, a többit nyers köretként. :)


Ha van esetleg ötletetek , vagy ezekből készült köret receptetek, kérlek írjátok meg. Köszönöm! ✌



2017. márc. 3. 19:10
 1/6 anonim válasza:
A roston csirkemell az nem eleve köret?
2017. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Remélem a kérdés csak poén volt, ha mégsem; diétázó-fogyozó embereknek nem éppen egy csirkemell a köretük, hanem ez a fő fehérje bevitelünk egyike. Emellé pedig szénhidrát és zsírszegény köret dukál, csak jelenleg kifogytam az ötletekből. :)

A hús-hússal étrend sem egészséges különben , csak gondoltam szólok. :)

2017. márc. 6. 07:52
 3/6 Krisz85 ***** válasza:

fogod


kókuszzsír, felrakod a csirkét amit kockára vágtál,


félig befehéredik, szépen rárakod a cukkinit és a karfiolt/vagy brokkolit/ párolod lefedve a végén meg mehet rá a paradicsom és a póráhagyma majd még 5 percig párolod hogy a levét elfője,


isteni lesz , mehet mellé a ch de magában is jó lesz, nincsenek itt nagy trükkök

2017. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi, de a fűszerezés? :) így natúrban nem nem lesz túl ízetlen? -só bors mondjuk alap. Bár rizsben még ezeket is kihagyom, de ide valami "dopping" , hogy ne unatkozzanak az ízlelő bimbóim? 😃

Rakott karfiolon vagyok 3 napja salátával meg natúr joghurton ma ettem egy bögre házi chilis babot (420kcal), és natúr zöld teán. 2,5l folyadék vagy több/nap.

1000kcal/nap átlagban, a makromból a szénhidrát 10-20g körül mozog, a fehérje 80-90g körüli , a zsír 50-60g közt.

2017. márc. 6. 19:55
 5/6 Krisz85 ***** válasza:

azért ez a kalóriabevitel nagyon kevés, mennyi vagy? 25 kg?!


persze fűszer mehet, nincs kalóriatartalma a legtöbbnek, vagy annyira elenyésző, nem vízízű moslék a diéta ezt szögezzük le :-)


pl a builder gasztróban nagyon jó recepteket találsz, nézd meg, pl az indiai csirka a kedvencem és rohadt hamar kész, paradicsompüré, 1 fél leveskocka , hagyma csirke és curry kell csak hozzá!! 10 p alatt meg tudom csinálni pedig nem vagyok egy Stahl Juci

2017. márc. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
110kg vagyok , ezt akarom (gerinctorna mellett) 80kgra visszaszorítani. (Nem éhezem. :) ) gerincsérvem lett , kb feküdtem /ültem csak hónapokig, és felmentek a kilók. Súlyzós edzésektől tiltva vagyok. Bár még így is néha betudnék sz@rni, úgy fáj a hátam...ez a hirtelen 40kg kb is rátesz egy lapáttal, szóval lekell adnom. :)
2017. márc. 7. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!