Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ihatok sört ha belefér a...

Ihatok sört ha belefér a kalóriakeretembe?

Figyelt kérdés

1500 kalóriát eszem egy nap, egészségesen étekezem, teljes kiőrlésű gabonákat fogyasztok, sok zöldséget, gyümölcsöt, fehér húsokat, halakat..stb. Megiszom napont 2 liter vizet, és hetente 2x úszom egy órát és 3x futok 40 percet.

Mindent lemérek grammra pontosan, hogy belefér-e a kalóriakeretembe.

Ha simán belefér egy korsó sör, mert ebbe a melegbe kevesebbet ettem és voltam úszni is, akkor az nem fogja hátráltatni a fogyásomat?

Tudom, hogy a deficittől fogy az ember, de nyilván odafigyeltem, hogy ezek az ételek alapvetően egészségesek legyenek.



2021. jún. 24. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Ihatsz sört, kétlem, hogy hátráltatná a fogyást.
2021. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Persze, de azért nem jó minden nap inni sört.
2021. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam :)
2021. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fogyásra nincs hatással ennyi, az izomépítést gátolja valamilyen szinten. De néha mindenkinek belefér, nem érdemes mindent megvonni.
2021. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Alkalmanként ihatsz
2021. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, jól esett!:)
2021. jún. 24. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Egészségedre!
2021. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mind minden alkohol, a sör is visszafogja némileg a metabolizmust. Azonban, mivel elég jól karban tartod magad és aktív életet élsz, alkalmi sör fogyasztás elhanyagolható mértékben fogja azt nálad befolyásolni. Mondjuk én mindig a whiskyre esküszöm :D Full keto és a hatékonyság - metabolizmusra mért hatás arányában a legjobb alkoholos ital :D Mondjuk a jó whiskyt szobahőmérsékleten kell inni, szóval az nehezen száll versenybe egy frissen csapolt hideg sörrel :D
2021. jún. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!