Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Amikor valaki 15 kilót fogy...

Amikor valaki 15 kilót fogy csak kardióval, abból mennyi lehet az izom és zsírveszteség aránya?

Figyelt kérdés
Nem tudok képet mutatni, még tinikoromban volt 5 éve, hogy lefogytam 70 kilóról 55-re, teljesen el voltam ájulva, de visszanézve az akkori képeim brutálisan gyenge, izomtalan és skinny fat voltam. Csupán megfordult a fejemben, ha majdhogynem naponta kardióztam (1 óra futás vagy 2 óra bringa + fehérjére figyeltem, de nagyon alacsonyan tartottam a kalóriát), akkor mennyi lehetett abból izom- és zsírveszteség? Ha kell keresek hasonlító képet. Azóta súlyzós edzést végzek, sokkal jobb a végeredmény. Utána rövid időn belül vissza is híztam az egészet a koplalás miatt.
2021. júl. 17. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem a mozgástól függ főleg, hanem a táplálkozástól. Hogy menny kalóriával van a súlytartás alatt, mennyi fehérjét vitt be, milyen gyorsan adta le azt a 15 kilót. Ha tényleg mindet elszúrt amit lehet, akkor én úgy 1:1 arányba mondanám a zsírt és az izmot.
2021. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3 hónap, 900-1200 kcal, de abból igyekeztem, hogy mindhárom étkezés nagyrésze fehérje legyen: tojás, csirke, hal, felvágott (ami már azóta tudom, hogy szemét). Szóval igazából ez rendben volt, csak nagyon kevés volt a kalória.
2021. júl. 17. 16:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ egyébként, ment a pipa :)
2021. júl. 17. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Szóval 12 hét alatt ment le 15 kg. Az nem olyan vészes még, sőt majdnem jó. Így azt mondanám, hogy akkor kb. 11 kg zsír, és 4 kg izom.
2021. júl. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebben a korban szerintem nem érintett még izomveszteség. Sőt, még szedtél is fel valószínűleg, tehát a zsírleadásod akár 16-17 kiló is lehetett.
2021. júl. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!