Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 8 hónap alatt van esélyem...

8 hónap alatt van esélyem megizmosodni és leadni a zsírfelesleget?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, egy hónapja kezdtem bele egy alakformálásba. Hetente 4x súlyzós edzés és futás esténként (fél- háromnegyed óra). Proteint fogyasztok (biotech nutrion), viszont terveztek beujítani kreatinnal és multivitaminnal. Nyolc hónap alatt szerintetek van esélyem étrend és edzésterv mellett leadni a zsírt és izmot felszedni? Valójában ez egy olyan szálkásító diéta lenne, amiben sok fehérjét megennék, hogy az izom is nőjön, viszont nem ennék cukrosat és egyéb szemetet, se lisztes dolgokat. Csak csirkemell, rizs, hal és amiben még sok a fehérje.


A kezdetektől (1 hónapja) írok blogot is, ahova hetente teszek fel magamról képet. Szeretném hozzáértő tanácsait kérni, hogy miket kellene tennem ahhoz, hogy 8 hónap alatt abszolváljam ezt a fejlődést? Ezen kívül szerintetek látszik az eddigi fejlődés? :o


A blogom címe, ahol képeket találtok rólam: [link]


Várom a válaszaitokat!Előre is nagyon szépen köszönöm! :-)



2012. nov. 13. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ja, régebben is néztem a blogodat, akartam is valamikor írni neked. Egyszerre nem megy a szálkásítás és az izomtömeg növelés. Csak a nagy zsírtömeggel rendelkező kezdőknél sikerül, és ott is csak az első egy-két hétben, minimális változással. Növelj tömeget kb. 9 hónapig, így természetesen zsír is fog feljönni az izom mellett.(tömegnövelő étrend) Aztán szálkásíts kb. 3 hónapon keresztül, vagy tovább, addig, amíg el nem éred a kívánt fizikumot.(szálkásító étrend) :) Sok sikert.
2012. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!